lviv01

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

На Святі Сиру і Вина у Львові частуватимуть кавовим вином

Цих вихідних, 24-26 жовтня, на подвір’ї Львівського палацу мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться ювілейне V Свято Сиру і Вина. Традиційно в рамках Свята запрацює великий Ярмарок сиру та вина, де представлять продукцію як великих виробників та імпортерів, так і регіональні органічні продукти. Саме тут для кавоманів та поціновувачів вин Свічкова кав’ярня презентує ексклюзивне кавове вино.

               «Цей напій народився з поєднання доброго вина та свіжої кави світлого обсмаження. Протягом 12 годин вино проходить крізь грубо помелену каву та відфільтровується в окрему ємність, набираючи найкращих смаків високогірної арабіки. Процес відбувається за технологією холодного настоювання, завдяки якому вдається уникнути екстракції більшості кислот і кофеїну та зберегти унікальні кавові мастила та ефіри, які, власне, і надають вину характерний кавовий смак», - зазначив баріста «Свічкової кав’ярні» Іван Болгаров.

Також на Святі Сиру і Вина запрацює велика Давильня винограду, святкова пошта «Зі Львова з любов’ю», відбудуться майстер-класи з виготовлення сирних свічок від «Львівської свічкової мануфактури», уроки живопису і картини вином. Зауважимо, Свято Сиру і Вина з нагоди ювілею дарує усім повнолітнім гостям келих вина!

Дизайнер по cork-arty Сергій Ткачук спеціально до Свята представить цікаву інсталяцію з винних корків. Дизайнер запрезентує картину, яка налічуватиме 1224 винні корки та проведе цікаві майстер-класи із створення аксесуарів з корків для відвідувачів.

Насолодитись вишуканим вином і смачним сиром та просто відпочити відвідувачі свята зможуть у спеціально облаштованій ленд-арт зоні, де всі меблі буде створено із тюків сіна. Традиційно на Святі  відзначать День Сирника та День The Beatles.

Місце зустрічі та відпочинку для справжніх гурманів - V Свято Сиру і Вина у Львові!

Організатор: Компанія «ДікАрт».

Сайт Свята: www.cheeseandwine.com.ua.

 


Rambler's Top100
Metrika counter