lviv1

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

На Фестивалі Свічок у Львові презентували велетенську свічку-пазл

11 – 13 листопада у Львові вже втретє відбувся Фестиваль Свічок, усі заходи якого проходили на площі Музейній, 1 (біля Домініканського собору).

 Спеціально до фестивалю майстри Львівської Свічкової Мануфактури створили велетенську свічку-пазл, яка складалася із 15 елементів, вага кожного сягнула близько 110 кг. Загальна вага свічкового пазлу становила понад 1,5 тонни і горіло у цій свічці аж 15 гнотів Урочисте запалення свічки-пазлу відбулося 12 листопада.

  «Кожного року спеціально до Фестивалю свічок ми створюємо щось особливе та захопливе, щось таке, що показує свічку з незвичного боку. Так у перший рік ми створили свічки у формі веж Львова. Минулого року це були величезні картини, намальовані парафіном. Цьогоріч це величезна свічка-пазл. Також Фестивалем свічок ми даємо старт передсвятковому свічковому марафону, коли постійно відбуваються майстер-класи для дорослих та дітей, на яких можна виготовити чудові подарунки - свічки власними руками. Адже немає нічого кращого від зробленої власними руками свічки для різдвяного родинного столу», - розповів організатор фестивалю Андрій Сидор.

 Звичайно, що протягом фестивалю теж відбувалися різноманітні  майстер-класи з виготовлення, різьблення та ручного розпису свічок. Тож кожен охочий зміг створити свічку власними руками і за давньою різдвяною традицією подарувати її рідним та близьким на свято.

 Також протягом Фестивалю у Львівській свічковій мануфактурі презентували різдвяну колекцію свічок. Особливістю усіх свічок є те, що їх виготовляють та розмальовують вручну.

 

Свічка – більше, ніж світло!

Сайт: candles.lviv.ua

 

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter