zakarpat2

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Наступної суботи Львів приєднається до міжнародної події "Година Землі"

У суботу, 19 березня, з 20:30 до 21:30 години, люди у всьому світі зможуть долучитися до ініціативи «Година Землі» світової кампанії боротьби зі зміною клімату, організованої Всесвітнім фондом природи WWF. Ця кампанія щороку об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє Планети. Долучитись закликають і мешканців Львова.

фото: pavlofox.net

ФОТО: PAVLOFOX.NET

Цьогорічна тема Години Землі в Україні – Естафета добрих справ – це інтернет-флешмоб, який закликає людей здійснювати хороші, корисні для планети вчинки, ділитися результатами з іншими і передавати Естафету друзям. Взяти участь у ній можуть всі охочі – як окремі люди, так і організації, спільноти, навчальні заклади тощо.

«Просимо всіх долучитися до проведення цієї ініціативи, взявши участь в інтернет-флешмобі, який уже стартував, а також вимкнути освітлення у власних домівках 19.03.2016 р. з 20:30 до 21:30 години, для поширення ідеї постійної економії енергоресурсів та природних ресурсів», – зазначають у міському відділі енергоменеджменту. Також охочих долучитись просять зареєструватись за посиланням.

Місто ж долучиться до Години Землі, шляхом вимкнення підсвітки будівлі Львівської міської ради, міської телевежі та Архикатедрального Собору Святого Юра на 1 годину.

джерело

 

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter