busricket

Тури по Україні та екскурсії Львовом

Бездоганна відпустка проведена на території власної країни чи далеко за її межами дає сили та натхнення працювати цілий рік, щоб знову поринути у казку приємного відпочинку. Ми пропонуємо вам захоплюючі тури по Україні, цікаві та романтичні екскурсії Львовом, відпочинок у Болгарії та лікування у Трускавці, а також безліч екзотичних країн, до яких ви зможете завітати разом з туроператором “Вир Мандрів”!


` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Work and Travel USA

Work & Travel USA - найпопулярніша на сьогодні програма у студентів 1-3 курсів! Дозволяє провести літо в США, працюючи в одній з американських компаній. 


Від 840 USD Детальніше
 

Стажування За Кордоном

всі пропозиції

Під час стажування за кордоном Ви зможете отримати досвід роботи в закордонній компанії в обраній сфері, вивчити іноземну мову і поринути в атмосферу традицій та культури країни, де ви будете стажуватися!

Стажування в Австралії

5315 AUD Детальніше

Стажування в США

1985 USD Детальніше

Cтажування в Пекіні

699 Є Детальніше
 

Мовні Курси

всі пропозиції

Мовні школи пропонують великий вибір курсів для осіб різного віку та з різним рівнем володіння мовою. Для дітей та студентів пропонують цікаві канікулярні програми з вивченням іноземної мови та розвагами в вільний від навчання час. На вихідних пропонують оглядові екскурсії до визначних пам’яток культури та архітектури.

Школа Sprachcaffe Ніцца
Німецька мова

від 790 Є Детальніше

Школа LAL Лондон
Англійська мова

Від 185 ? Детальніше

Don Quijote
Іспанська мова

Від 0 Є Детальніше
 

Робота на Круїзних Лайнерах

Програма "Робота на круїзних лайнерах" - це робота в найкращих круїзних компаніях по всьому світу. Основні сфери діяльності - готельна, ресторанна, туристична і сфера торгівлі. Всі учасники програми проходять інтерв'ю перед прийняттям на роботу. Найчастіше, круїзні лайнери курсують в басейні Карибського або Середземного моря.


Від 500 Є Детальніше
 

Rambler's Top100
Metrika counter