yab

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Названі найдешевші гірськолижні курорти сезон 2015-2016

Експерти сайту Fairfx назвали найдешевші гірськолижні курорти світу в цьому сезоні.

Експерти сайту Fairfxспеціалізуються на економії під час подорожей, встановили найдешевші і найдорожчі гірськолижні курорти в цьому сезоні, передає "Новий час" з посиланням на The Telegraph.

У Fairfx порівняли семиденні витрати на скі-паси, щоденне ранкове навчання і прокат спорядження в 59 гірськолижних курортах Європи та Північної Америки.

Для точності аналізу ціни з місцевих валютах були переведені в фунти стерлінгів за курсом на 23 жовтня 2015 року.

Результати дослідження показали, що най доступніший зимовий відпочинок пропонують у Чехії, Угорщині, Словенії та Польщі, а найдорожчий - в США, Швейцарії та Канаді.

Найдешевше покататися на лижах можна буде в чеському Шпіндлерув-Млині - за £ 134 ($ 204). Тижневий відпочинок в угорському Кекеш обійдеться в £ 153 ($ 233). Третім і четвертим з найбільш доступних курортів виявилися словенські Блед і Краньска-Гора - за сім днів катання там потрібно буде заплатити £ 199 ($ 303) і £ 260 ($ 395) відповідно.

Шпіндлерув-Млині

Серед країн гірськолижної "великої четвірки" (Австрія, Італія, Франція і Швейцарія) найбільш демократичні ціни на зимовий відпочинок встановлені в австрійському Кіцбюелі - £ 263 ($ 400), італійською Milky Way - £ 330 ($ 503) і французькою Альп д'Юезі - £ 367 ($ 558) за тиждень відпочинку. Курорти Швейцарії увійшли до десятки найдорожчих.

Кіцбюель. Австрія

Щоб заощадити гроші на зимовому відпочинку, можна прислухатися до таких порад британських журналістів:

  1. Враховуйте не тільки вартість катання, але і ціни життя у вибраному регіоні в цілому;
  2. Стежте за курсом валют і оплачуйте тур в найбільш сприятливий момент;
  3. Міняйте гроші завчасно, курс валют в аеропорту може засмутити;
  4. Якщо, приїхавши в іншу країну, в ресторані або магазині людина захоче розрахуватися іноземною валютою, він повинен бути готовим до того, що продавець визначить свій власний обмінний курс.

Джерело: УНІАН

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter