baner-Lviv-kolaz

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Об'єднані Арабські Емірати

Прапор Об'єднаних Арабських Еміратів

Об'єднані Арабські Емірати (араб. ???? ???????? ??????? ???????), (ОАЕ) федерація семи еміратів Абу-Дабі, Дубай, Шарджа, Аджман, Умм-ель-Кайвайн, Ель-Фуджайра і Рас-ель-Хайма; знаходяться в південно-західній Азії в Перській затоці, межують на південно-заході із Саудівською Аравією і на південно-сході з Оманом.

У минулому країна називалася Договірним Оманом і являла собою об'єднання британських протекторатів. Держава Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) була проголошена 2 грудня 1971.

площа: 83657 кв. км;

столиця: Абу-Дабі (найбільше місто — Дубай);

рельєф: пустелі і плоскі прибережні рівнин, на сході гори;

глава держави й уряду: шейх Халіфа бен Заєд аль-Наян з 2004;

політична система: абсолютизм;

експорт: природний газ, нафта, риба, фініки;

населення: 4 798 491 (2009)  (10% кочівники);

Часовий пояс: GMT+4 (UTC+4)
 - Літній час (не встановлюється) (UTC+4);

мови: арабська (державна), фарсі, гінді, урду, англійська;

Грошова одиниця – федеральний дирхам.

Кліматичні умови: в ОАЕ субтропічні пустельні, яким притаманні безперервні спекотні умови протягом всього року завдяки стабільній температурі повітря і високого тиску. Найспекотніші місяці липень і серпень, коли середня максимальна температура сягає вище 48 °C на прибережній рівнині. У горах Аль-Хаджар аль-Гарбі (Al-Hajar AL-Gharbi) температура значно помірніша, в результаті збільшення висот. Середня мінімальна температура в січні і лютому складає від +12 °C і 16 °C. Наприкінці літа, вологий південно-східний вітер відомий як Шаркі (що означає «східний») спричиняє в прибережних районах - суховії та піщані бурі. Середньорічна кількість опадів у прибережних районах менше ніж 120 мм, але в деяких гірських районах кількість опадів нерідко досягає 350 мм. Дощі у прибережному регіоні випадають на короткий період, здебільшого, вони проливні і стаються в літні місяці, коли відбуваються на морі шторми, а іноді в результаті цих дощів наповнюються сухі русла ваді.


Rambler's Top100
Metrika counter