japan

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Осінній розпродаж авіаквитків Київ-Стамбул від Turkish Airlines

Авіакомпанія Turkish Airlines розпочала традиційну осінню розпродаж дешевих авіаквитків Київ-Стамбул, а також з регіонів України в Стамбул.

Мінімальная вартість квитка на рейс Київ-Стамбул в два боки під час акції становить  близько 149 дол. Також спеціальна ціна 129 дол в обидві сторони з урахуванням зборів доступна на рейси з міст України (Одеса, Дніпропетровськ, Львів, Херсон) в Стамбул. В ціну квитків Київ-Стамбул та з регіонів України в Стамбул Turkish Airlines включено бескоштовне перевезення багажу в економ класі, а також харчування. 

Рейси з Києва літають як в головний аеропорт Стамбула імені Ататюрка, так і в аеропорт Сабіха Гекчен, який розташований в східній частині міста. Польоти з Одеси, Дніпропетровська, Львова та Херсона виконуються тільки в головний аеропорт імені Ататюрка в європейській частині мыста.

Розпродаж дешевих авіаквитків в Стамбулрозпочався 1 жовтня і триватиме до 20 жовтня.Для куппывлы акційних квитків доступні дати: з 1 листопада 2015 по 31 березня 2016 року. 

Ітвервал між рейсами в обидва боки за промо тарифами необхідно перебувати мінімум 2 дні в Стамбулі або тиждень.

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter