borislav

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Відпочинок в Україні

Лікування та СПА

Відпочинок на морі

Поради туристу

Що взяти у велоподорож з дітьми

Якщо ви думали, що з народженням дитини вашій родині доведеться відкласти улюблені велоподорожі років на 5, то ми спішимо вас потішити: вже з 6 місяців малюка можна брати з собою.


Секрети економії: як прибрати дешевий авіабілет?

Не правильно вважати, що подорожі – це дороге задоволення. Якщо вміти економити та знати деякі хитрощі, то мандрувати по світу виходить не так дорого, як здається. В першу чергу, багатьох туристів лякає вартість авіаперельоту.


Осіння подорож по містам світу

 Осінь одна з най кращих періодів для туристичних подорожей по історичним містам світу.


Правила поведінки на борту літака

Кожного разу коли ми подорожуємо літаком необхідно пам'ятати про ряд важливих правил, які допоможуть вам і всім хто подорожує в вашому оточені. В цій статі ми розповімо чому важливо виконувати ті чи інші вимоги бортпровідників, а також що можна чи не можна робити на боту літака. 


Шпаргалка для туристів: пляжі Туреччини

Не знаєте де і на якому куроті який пляж? Та і особливо нема бажання запамятовувати? Пропонуємо вам в допомогу зручні карти Анталійського і Егейського узбережжя з основними курортами і типами пляжів. Близько 100 пляжів в Туреччині відзначені міжнародною нагородою чистоти «Блакитний прапор»


Яку купити туристичну страховку ?

Кожного разу коли ми їдемо закордон чи то по роботі, чи на відпочинок для перетину кордону нам потрібен ряд документів: закордонний паспорт з візою, запрошення чи ваучер з готелю ну і страхівка. І кожного разу виникають запитання: 


Що взяти в похід вихідного дня

З безлічі видів активного відпочинку не даремно так популярні різні види туризму. Крім користі знаходження поза повсякденної рутини, що стала сучасним міським жителям такої звичної, туристичні походи також укріпляють здоров"я, розвивають багато корисних навичок та розширюють межі пристосовності до різних умов і ситуацій, що відзначається багатьма фахівцями з оздоровлення як один з найбільш позитивних ефектів туризму.


Нафтуся — лікувальна вода Трускавця

Нафтуся — лікувальна вода ТрускавцяЩо ж таке, відома практично кожному, мінеральна вода Трускавця, під мелодійним назвою «Нафтуся»? «Нафтуся» має нафтове походження і мінералізацію 0,6-1,0 г / дм ?. Вода гідрокарбонатна магнієво-кальцієва з унікальними лікувальними властивостями.


Що лікують в Трускавці

Що лікують в ТрускавціВже не одне десятиліття жителі нашої країни і гості з сусідніх держав обирають для ефективного лікування та якісного оздоровлення Трускавець. Обумовлено це тим, що саме в Трускавці якість лікування повністю відповідає ціновій політиці.


Що таке зірковість готеля?

Що таке зірковість готеля?Вирушаючи в подорож необхідно володіти інформацією про рівень сервісу готелю, в якому бажаєте зупинитись. Тож для зручності вибору туристами готелю, який їх цікавить, усіх їх вирішили розділити на розряди. На сьогоднішній день існує велика кількість різноманітних класифікацій готелів, всього близько тридцяти, кожна зі своєю системою позначень і критеріїв: шведські «ключі», індійські «бали», і звичайно ж «зірки».Rambler's Top100
Metrika counter