ukraine-baner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Потік туристів дає роботу львів'янам

Львів продовжує бити рекорди за кількістю туристів, які відвідують місто. Лише за новорічно-різдвяні свята - з 30 грудня до 8 січня - Львів відвідало 120 тис. гостей. А за період усіх зимових святкувань - від 19 грудня до 19 січня - у місті очікують близько 230 тисяч гостей.

Минулого року на різдвяні свята сюди приїхало 180 тисяч туристів. Здебільшого це гості з Росії, Білорусії, Східної та Центральної України. Серед туристів переважає частка індивідуальних гостей, хоча бувають і групи. У середньому турист перебуває у місті 3 дні.

"Через свята в центрі пройти було не можливо. Усі в захопленні. Дійства, вертепи, наша коляда, звіздарі, пампухи – це щось особливе. Ніхто не може цього повторити, бо у нас це йде від серця. Людям подобається ця щирість", - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Мер Львова додав, що за останні роки в сфері туристичної індустрії створено приблизно 10 тис. нових робочих місць.

"Туристична індустрія дає швидкі робочі місця. Люди купують сувеніри – їх треба зробити, хтось їх продає. Кава, готелі, транспортна сфера – задіяно дуже багато людей. Важливою є відомість міста. Багато гостей, які приїхали до Львова, вражені львівським низькопідлоговим трамваєм, тим, що він зроблений у Львові. Кожне робоче місце сьогодні важливе", - додав Садовий.

Нагадаємо, Львів увійшов до Топ-10 міст світу, які варто відвідати у 2014 році, - за версією відомого британського видання для туристів The Rough Guide.
Джерело: http://gazeta.ua


Rambler's Top100
Metrika counter