lviv03

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

При в'їзді в ЄС перестануть ставити штампи в паспорт

Європейська комісія готова до реформи системи прикордонного контролю. В рамках планованого нововведення прикордонники перестануть ставити в паспорта штампи.

Необхідність зміни правил перетину кордонів обговорюється в ЄС у зв'язку з ростом міграційного потоку в Європу. 6 квітня на черговому засіданні Європейської комісії розглядалися пропозиції щодо перегляду існуючої практики. Експерти наполягають на тому, що вона багато в чому застаріла. Зокрема, в 21 століті з сучасними технологіями штампи не мають ніякого сенсу: всі дані про перетин кордонів все одно потрапляють в комп'ютерну базу, а самі штампи часто ставляться з мінімумом чорнила і є нечитабельним.

Запропонований пакет змін отримав назву Smart Borders ( «розумні межі»), в його рамках планується об'єднати комп'ютерні бази всіх країн ЄС. Сама по собі ідея не нова, але до сьогодні не всі держави Євросоюзу мають доступ до баз даних інших учасників цього об'єднання. Прикордонники і зараз нерідко витрачають багато часу, намагаючись зрозуміти дати в'їзду або виїзду мандрівника по штампам в паспорті.

Замінити цю практику дозволить більш серйозна технологічна база, впевнені експерти. Процес перетину кордонів ЄС повинен бути автоматизований: оскільки претенденти всіх віз - як шенгенських, так і британських - в обов'язковому порядку здають відбитки пальців, цю інформацію пора використовувати і в пунктах прикордонних переходів. Також буде підключена комп'ютеризована система розпізнавання осіб. Таким чином буде виключено проникнення за підробленими документами, а при об'єднанні баз даних всіх держав відпадуть і питання про дати в'їзду і терміни перебування.

Деталі реалізації проекту Smart Borders обговорюватимуться і мають бути ратифіковані до кінця 2016 року.

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter