aviatravelsale ru

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Au Pair

Au Pair - популярна довготривала програма, за якою учасники їдуть на рік жити в приймаючу сім'ю наглядати за дітьми, паралельно відвідуючи мовні курси. Даній програмі вже більше 50 років і вона успішно функціонує в країнах Європи. Основна мета, яку ставлять перед собою учасники програми Au Pair - це вивчення мови і знайомство з культурними особливостями країни, в яку вони відправляються.

Основними обов'язками учасника Au Pair є: догляд за дітьми, виконання нескладної роботи по дому (наприклад, приготування сніданку для дітей). За правилами програми Au Pair, учасник повинен працювати не більше 30 годин на тиждень, в свою чергу приймаюча сім'я надає йому окрему кімнату, харчування і платить винагороду за роботу, так звані кишенькові гроші. За умовами програми Au Pair також надається оплачувана 2-тижнева відпустка.

Вибравши програму Au Pair:

- у вас буде прекрасна можливість попрактикуватися в іноземній мові;

- Ви зможете побувати в різних країнах Європи під час відпустки і не тільки;

- отримаєте досвід роботи з дітьми;

- заведете нові знайомства;

- будете мати можливість ближче познайомитися з країною, яка на тривалий час стане вашим домом.

Програма Au Pair припускає культурний обмін між двома країнами. Тому у вас буде прекрасний шанс поділитися своїм досвідом зі своєю майбутньою приймаючою сім'єю і новими друзями.

Стати учасником програми ви можете на період від 9 місяців.

Якщо ви активні, у вас є велике бажання вивчити або попрактикуватися в мові, отримати досвід роботи з дітьми, помандрувати, тоді Au Pair саме для вас!


Rambler's Top100
Metrika counter