ukraine-baner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Загальна інформація про Україну

Україна - держава розташована в Східній Європі Вона омивається Чорним і Азовським морями. Межує з Росією, Білорусією,Польщею, Румунією і Молдавією. Клімат країни помірний і не потребує тривалої акліматизації для більшості туристів. Різноманітна і мальовнича природа дає величезні можливості для екскурсійних подорожей. Добре розвинений в Україні лікувальний туризм і доступний відпочинок в Карпатах та на морі.

Зимою бажаючі мають змогу відпочити на одному з гірськолижних курортів Карпат( Буковель, Славське, Пилипець та ін.).


Як дістатись

До України з інших країн можна дістатися літаком, поїздом, автомобілем. 

Залізнодорожне сполучення мають найближчі країни сусіди (Польща, Болгарія, Словаччина, Білорусія, Росія). З більш дальніх країн найкраще дістатися літаком. В Україні є 30 великих вантажно пасаирських аеропортів і 16 з них мають статус міжнародних. Серед найпопулярніших це аеропорти Києва, Львова, Одеси, Харкова.


Правила в'їзду в Україну 

Для громадян СНГ і більшості країн світу без візовий. З 1 березня 2015 р для громадян Росії в'їзд тільки по закордонним паспортам. Діти можуть бути вписані в паспорт.

Митниця

Дозволено ввозити гроші в еквіваленті 10 000$ в любій валюті. Всі кошти , які перевищують суму 10 000$ необхідно вказувати в митній декларації.  Для ввезення грошей у сумі від 10 000$ до 50 000$ необхідно підтверджуючі документи походження грошей (для резидентів) і заява на ввезення валюти і ціль їх ввезення.

Курорти України

Гірськолижні курорти: Буковель, Драгобрат, Славское, Яремче, Пилипець, Ворохта. Яблуниця

Лікуванні курорти: Бердянск, Моршин, Одесса, Поляна, Трускавець, Східниця, Хмільник. Берегове, Косино.

Пляжні курорти: Затока, Іллічівськ, Коблево, Рибаківка, Одеса, 

Міста які варто відвідати: Київ, Львів, Одеса, Чернівці, Мукачево, Ужгород, Кам'янець-Подільський

Бронювання готелів в Україні

Booking.com

Що подивитися в Україні

Найвідоміші і славнозвісні пам'ятки історії розташовані, звичайно, в столиці України - Києві. Це найдавніший монастир Києво-Печерська лавра (1051 г.), споруджений на Русі за часів Ярослава Мудрого. Унікальним вважається пам'ятник давньоруської архітектури і головний храм київських митрополитів - Софійський собор, особлива цінність якого - фрески 11 століття із зображеннями ликів святих, портретами членів князівської родини, сценами княжої полювання і танцюючими скоморохами.Андріївська церква, Золоті ворота, Хрещатик, майдан Незалежності та багато інших, - ці унікальності дуже цікаві всім відвідують Україну.

Багато цікавого підносить туристам Львів - «місто зі смаком кави», прекрасне місто на Україні, що чимось нагадує Краків і Прагу, але зберігає свою індивідуальність. Він подібний до чарівної скриньки, повної історичних і культурних епохальних хитросплетінь, в першу чергу, релігійного спрямування: численних соборів, церков, веж, старовинних споруд, ринків.

Невеликий стародавнє українське містечко Хотин Чернівецької області, який відсвяткував своє тисячоліття, пропонує увазі своїх гостей Хотинську фортецю, побудовану древніми слов'янами і має важливу оборонну роль. Князь Данило Галицький в 8 столітті замінив дерев'яні стіни фортеці кам'яними, що збереглися й донині.

Кам'янець-Подільський замок (заповідник Кам'янець) - фортеця 12 століття, як ніби виростає з кам'яних скель, перлина старого міста Кам'янець-Подільський, який налічує 175 будинків - пам'яток культури.

У Полтаві можна відвідати музей історичної Полтавської битви і поле, де Петро I розбив шведів. А можна подивитися Сорочинці і Диканьку і пройтися по місцях Гоголя.

В Одесі - прогулятися по бульварах, де ходив А. С. Пушкін, і доторкнутися до дерев, якими, можливо, милувався великий російський поет, сходити на центральний ринок і в оперний театр.

Близько маленького міста Канева знаходяться пам'ятник Тарасу Шевченку і музей, де можна побачити рукописи, малюнки і книги українського генія.

Цей список нескінченний. Неможливо ознайомитися з усіма визначними пам'ятками України, багато з яких віднесені до спадщини ЮНЕСКО. Кожен куточок цієї великої країни відкриє з радістю всі свої краси гостям, адже стільки таємниць і чудес зберігає в собі ця славна земля. Недарма останнім часом відпочинок на Україні стає все бажанішим і популярнішим.

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter