aviatravelsale ru

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Що лікують в Трускавці

Вже не одне десятиліття жителі нашої країни і гості з сусідніх держав обирають для ефективного лікування та якісного оздоровлення Трускавець. Обумовлено це тим, що саме в Трускавці якість лікування повністю відповідає ціновій політиці. Дійсно, перебування в цьому невеликому, але дуже гостинному і затишному містечку обійдеться значно дешевше, ніж виїзди на лікування за кордон, а ефект ви отримаєте аналогічний. Під час лікування в Трускавці ви отримаєте повний спектр послуг, в яких використовуються всі багатства природи, такі як озокерит і мінеральна вода.

Переважно на бальнеологічному курорті в Трускавці лікують захворювання опорно-рухового апарату, ендокринної системи, захворювання нирок, сечовивідної і жовчовивідної системи, печінки, серцево-судинної системи та багато інших захворювань. На цьому курорті вам запропонують велику різноманітність процедур: лікування мінеральною водою «Нафтуся», правильне харчування, водолікування, фізіотерапевтичні процедури і т.д. Крім усього цього ви зможете насолодитися м'яким кліматом, чистим гірським повітрям і неймовірними вражаючими пейзажами.

Все це пропонує вам Трускавець, в якому кожен знайде для себе затишне місце і корисні процедури, після яких ви будете почувати себе просто чудово.

З кожним роком все більше жителів як нашої країни, так і сусідніх держав вибирають саме Трускавець, адже рівень лікування та обслуговування на курорті не поступається іноземним курортам, добре відомим у країнах ЄС. З кожним роком в Трускавці відкриваються нові програми оздоровлення, використовують все більше новинок у сфері медицини, застосовують сучасне обладнання.

Славиться Трускавець саме своєю унікально мінеральною водою «Нафтуся», що немає аналогів. Спробувати її ви зможете виключно відвідавши це місто. «Нафтусю» неможливо купити в магазинах або привезти в інше місто, адже її цілюща дію при контакті в повітрям триває менше години. Ось і їдуть сюди з усього світу, щоб відчути на собі цей цілющий для свого організму ефект. «Нафтуся» здатна очистити організм від радіонуклідів і зашлакованості - це і додало їй такої популярності.

Крім «Нафтусі» Трускавець славиться і іншими мінеральними водами, а ще недалеко (всього 4 км) від Трускавця є єдине в світі джерело унікального багатства природи - озокериту.

А тепер поговоримо детальніше про захворювання які лікують у Трускавці.

Хвороби сечостатевої системи:

- Сечокам'яна хвороба;

- Вроджені патології сечостатевої системи;

- Цистит;

- Сечокам'яний діатез;

- Оздоровлення та реабілітація після операцій по видаленню каменів з сечостатевої системи.

У Трускавці вас зустрінуть досвідчені професіонали, які і допоможуть вам правильно підібрати лікування.

При лікування хвороб і патологій сечостатевої системи вам буде призначена мінеральна вода «Нафтуся», яка подається у бюветі у вказаній лікарем кількості. Крім лікування мінеральною водою вам можуть бути призначені фізіопроцедури, правильна дієта, озокерито-терапія, при потребі медикаментозне лікування, ну і, звичайно ж, прогулянки і перебування на свіжому повітрі.

Крім цього вам можуть призначити гідротерапію і апаратну фізіотерапію.

Все залежить від вашого захворювання, віку і загального стану організму.

Санатории Трускавца Цены 2014
www.wyr.com.ua

Бесплатное бронирование по ценам как в санаториях

Захворювання шлунково-кишкового тракту:

Хронічні коліти та ентероколіти;

Жовчокам'яна хвороба;

- Захворювання печінки;

Холецистит, панкреатит;

Дискінезія кишківника, жовчного міхура.

У наш час складно знайти людину, у якого ідеальне здоров'я і немає проблем з органами травлення. Наш динамічний спосіб життя часто провокує неправильне і не систематичне харчування, що сприяє розвитку захворювань шлунка і кишківника.

Спеціалізацією Трускавця є хвороби жовчних шляхів.

Курс лікування буде складатися з застосування мінеральної води і правильно підібраного раціону харчування. Крім цього в практиці лікування органів травної системи ефективно застосовують лікувальну гімнастику і озокеритотерапію.

Головне правильно і грамотно підібрати лікування, від цього і залежатиме ефект.

Ще при лікування даних захворювань вам можуть запропонувати використання солі «Барбара».

А ще однією дуже ефективною і приємною процедурою є прийом мінеральних ванн з підібраною для вас температурою (вода може бути як гарячою чи теплою, так і прохолодною).

Порушення обміну речовин:

Імунодефецітний стан;

Цукровий діабет;

Ожиріння.

Обмін речовин - дуже важливий процес нашого організму. Це довгий ланцюжок з різних процесів і в цьому ланцюжку всі ланки повинні бути міцними. Збої в обміні речовин доставляють немало клопоту і викликають безліч різних захворювань. Найпоширенішим і турбуючим жінок захворюванням є конституційне ожиріння.

Призначені процедури, а це можуть бути ванни, масаж, спеціально підібрана дієта, інгаляції і фізичні вправи, дають приголомшливий результат.

Багато хто з приїжджих на лікування до Трускавця мають і ряд інших серйозних захворювань. В останній час все більше людей звертаються для лікування цукрового діабету.

Для хворих на цукровий діабет в Трускавці пропонують цілий комплекс процедур, що складаються з правильного харчування, вживання мінеральних вод, фізіотерапії, зниження рівня цукру в крові, лікувальної гімнастики, прийняття мінеральних і вуглекислих ванн і багато іншого.

Хвороби дихальної системи:

Хронічні бронхіти;

Тонзиліти, трахеїти;

Фарингіти, лагінгіти;

Бронхіальна астма.

У Трускавець часто звертаються люди, які мають проблеми з органами дихальної системи. Такі пацієнти вибирають саме цей курорт з багатьох причин, але основна з них - це клімат. Трускавець знаходиться в унікальному і неймовірному місці, тут відпочиває і душа і тіло. Ви будете дихати чистим гірським повітрям і спостерігати за приголомшливими пейзажами.

При лікуванні бронхіальної астми хворим призначають прийом мінеральної води «Нафтуся», а такожвідвідування спелеокамери. Крім цього призначають і інші процедури, такі як ультразвукові інгаляції, вібромасаж на апараті «Парі», лазерний душ, масаж, озокеритотерапія та інші .

Захворювання серцево-судинної системи:

- Атеросклероз;

Ішемічна хвороба серця;

Гіпертонія.

Щоб бути здоровим, бадьорим і веселим, необхідно ретельно стежити за собою і за станом свого організму. У наші дні дуже складно приділяти собі необхідну кількість уваги, у зв'язку з цим ми часто пропускаємо перші симптоми і звертаємося до лікаря з наявністю серйозного захворювання. Серцево-судинні захворювання стали дуже поширеними і небезпечними. На лікування до Трускавця щорічно приїжджає велика кількість людей різного віку з різними діагнозами. Окрім оздоровлення та лікування, у Трускавці таким пацієнтам пропонують пройти і період реабілітації, який саме в цьому прикарпатському містечку пролетить непомітно і дуже приємно.

Крім «Нафтусі» для лікування проблем кровообігу призначають води з інших джерел, таких як «Анна», «Фердинанд», «Едвард» та інші. Людям з ішемічною хворобою серця і аритмією призначають барокамери , після яких повертаються сили і поліпшується загальний стан організму. Для профілактики гіпертонії використовують сірководневі ванни.

Захворювання опорно-рухового апарату і периферичної нервової системи:

Неврити, плексити;

Ревматизм, остеохондроз;

Парези.

На лікуванні в Трускавець приїжджають не тільки дорослі люди, а й батьки з дітками. Спосіб життя який нам доводиться вести, а це сидіння за партами, столами, тривале перебування за комп'ютером призводить до різних захворювань хребта. Саме такі проблеми і можна виправити, а ще краще - попередити, за допомогою регулярного оздоровлення в Трускавці.

Саме на цьому курорті є все необхідне для лікування захворювань пов'язаних з опорно-руховим апаратом. Вам можуть призначити приємні ванни або корисну гірудотерапію.

Крім цього призначають масаж, душ-масаж і мануальну терапію, що покращує загальний стан всього організму. А ще при остеохондрозі призначають КВЧ- терапію.

Для лікування варикозного розширення вен і невритів слухового нерва часто призначається лікування п'явками - гірудотерапія.

Захворювання шкіри:

Алергічні дерматити;

- Себорея;

- Лишай;

- Псоріаз;

Екзема.

Захворювання шкіри доставляють людству чимало клопоту. Багато з них намагаються вилікувати дорогими засобами, які по суті приносять лише короткострокове полегшення і зменшення зовнішніх проявів, але з часом хвороба повертається і все починається з самого початку. У Трускавці зосереджено багато кваліфікованих фахівців, які допоможуть вам визначити причину виникнення захворювання і грамотно призначити комплекс процедур.

Шкірні захворювання на курорті в Трускавці лікують за допомогою мінеральної води «Юзя», яка вигідно відрізняється від інших високим вмістом речовин гліцеринового походження.

Для лікування псоріазу у Трускавці застосовують перлинні і мінеральні ванни. Для лікування екземи та дерматиту використовують спелеотерапію.

Ось такі основні напрямки лікування в Трускавці. Крім цього тут чудово можна провести час, відпочити і набратися сил. Трускавець не тільки чудовий курорт, але й гарне, затишне і тихе місто.

Ласкаво просимо в Трускавець!

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter