lviv03

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

"Шевченківський гай" музей народної архітектури та побуту

Адреса: м. Львів вул. Чернеча Гора, 1

Графік роботи: з 10.00 до 18.00 (вхід на територію парку з 09.00 до 20.00) в літній період, та з 10.00 до 17.00 в зимовий період (01.11- 28.02).

Вартість вхідних квитків: Повний - 20 грн, Пільговий  - 10 грн, екскурсії – загальна – 50 грн, пільгова – 20 грн

 

Музей народної архітектури і побуту “Шевченківський гай"  - етно парк, музей під відкритим небом був створений за етнографічними принципами у 1971 році з метою порятунку пам'яток дерев'яної архітектури, предметів побуту і зразків народного мистецтва усіх історико-етнографічних груп Західної України зокрема: Бойківщина, Лемківщина, Гуцульщина, Волинь, Поділля, Полісся, Буковина, Покуття, Закарпаття і Львівщина. Кожноій з них присвячений окремий район "мікро село".

На сьогодні в музеї зібрано 124 пам"ятника архітектури, які обєіднані в 54 садиби. 

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter