zakarpat3

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Шрі - Ланка

Прапор Шрі-Ланки Герб Шрі-Ланки
               Прапор                  Герб
Розташування Шрі-Ланки

Демократична Соціалістична Республіка Шрі-Ланка (синг. ????? ????, там. ??????, до 1972 року Цейло?н) — країна і острів в північній частині Індійському океані за 31 км від південно-східного узбережжя Індії; площа 65 610 км?. Політична система — ліберальна демократична республіка.
Країна поділяється на 9 провінцій: Західну (Коломбо), Південну (Галле), Сабарагамува (Ратнапура), Ува (Бадулла), Центральну (Канді), Північно-західну (Путталам), Північну Центральну (Анурадхапура), Східну (Трінкомалі) і Північну (Джафна), які, у свою чергу, підрозділяються на 23 райони.

Столиця: Котте
Площа: 65 610 км? (122-е)
Населення: 20 238 000 (53-е)
Часовий пояс:  (UTC+5:30)

Клімат. 
Шрі-Ланка розташована лише на кілька градусів широти північніше екватора. Тому середні місячні температури повітря на низовинах високі і мало розрізняються протягом року. Узимку вони трохи нижчі: наприклад, у Коломбо середня температура найхолоднішого місяця — грудня, 25 - 27 °C, а найспекотнішого місяця — травня, 30 °C. Добові амплітуди температур невеликі і рідко перевищують 11 °C. Однак у горах, в одному з найбільш висотних міст країни Нувара-Елія (1881 м), середня температура повітря в січні 14 °C, а в травні 17 °C.


Rambler's Top100
Metrika counter