aviaticket

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Сім нових природніх чудес світу

Нещодавно було оголошено підсумки всесвітнього конкурсу на визначення семи нових див світу, в якому брали участь більше 220 країн протягом останніх чотирьох років. Про це повідомляє офіційний сайт конкурсу new7wonders.com.

До 7 нових чудес світу увійшли:

Джунглі Амазонії

Джунглі Амазонії

Амазонія розташована у Бразилії, Перу, Колумбії, Венесуелі, Еквадорі, Болівії, Гаяні, Сурінамі та французькій Гвіані. Тропічні ліси Амазонки, або Амазонія, займають площу 7 млн. кв. км. В Амазонії більше половини тропічних лісів планети. Річка Амазонка – найдовша і найбільш повноводна ріка планети. Вона має найбільший басейн у світі.

Бухта Халонг у В’єтнамі

Бухта Халонг

В’єтнамська затока Халонг включає тисячі карстових вапняків, скель, круч, печер і островів різних розмірів і форм. Бухта має 120-кілометрову берегову лінію з 1969 острівцями. Деякі порожні, з величезними печерами. На інших існують плавучі села, рибалки яких полюють на мілководді на 200 видів риб і 450 видів молюсків. Ще однією особливістю затоки є велика кількість озер посеред вапнякових островів. Галонг перекладається – "там, де дракон занурився в море". З цією місцевістю пов’язано багато легенд.

Водоспади Ігуасу на кордоні Аргентини і Бразилії

Водопади Ігуасу

Водоспади Ігуасу розташовані на кордоні Аргентини і Бразилії. Комплекс водоспадів на річці Ігуасу – один з найбільших у світі. Вони простягаються на 2700 м, утворюючи півколо з 275 каскадів. Навколо – субтропічні ліси з сотнями рідкісних і таких, що зникають, видів флори і фауни.

Південнокорейський острів Чеджу

Острів Чеджу

Південнокорейський вулканічний острів Чеджу розташований за 130 км від узбережжя Кореї. Його площа – 1846 кв. км. Головною особливістю острова є гора Галласан і згаслий вулкан, який підіймається на 1950 м над рівнем моря. Головний вулкан оточують 360 "супутникових" вулканів.

Національний парк Комодо в Індонезії

Національний парк Комодо

Індонезійський національний парк Комодо складається з трьох великих островів – Комодо, Ринка і Падар та безлічі дрібних острівців – на площі 1817 кв. км. Парк засновано в 1980 році для захисту комодських варанів (на фото внизу). Це єдине місце на Землі, де живуть унікальні нащадки динозаврів – варани або дракони, найбільші ящірки земної фауни.

Підземна річка Пуерто Принцеса на Філіппінах

Підземна річка Пуерто Принцеса

Філіппінський парк "Підземна річка Пуерто Принцеса" розташований на острові Палаван. Парк має зону гірських карстових ландшафтів. Підземна річка розташована в печері на острові. Вона судноплавна. Впадає в Південно-Китайське море. Печера має велику кількість гротів. Цю річку вважають найдовшою підземною річкою у світі.

Столова гора у ПАР

Столова гора

Столова гора – гора, розташована на південний захід від Кейптауна на південному березі Столової бухти, одна з візитних карток міста (її силует зображено на прапорі Кейптауна). Поруч зі Столовою горою розташовані відомі піки Дванадцяти Апостолів, Диявола і Левиної Голови. Перший запис про неї європейцями датується 1503 роком. Висота гори 1087 м над рівнем моря. Платоподібна вершина послужила назвою не тільки для самої гори, а й для їй подібних, а також на її честь названо сузір’я південної півкулі. Столова гора складена з грубозернистих пісковиків, має круті схили, що вкриті вічнозеленими лісами і чагарниками. Флора і фауна схилів охороняється, там зустрічаються рідкісні види, деякі з них ендемічні.

Джерело: cikavo.com.ua

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter