rizdvo baner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Славське гірськолижний курорт

Гірськолижний курорт Славське, один з найстаріших в Україні. Довгий час був дуже популярний завдяки своєму розташуванню, а також цікавими схилами для катання. 

Гірськолижний курорт в декількох кодинах їзди від міста Львів в долині ріки Опір на висоті 600 метрів.

На курорті можна відпочивати як літом так і зимою. В останні роки курорт став більш популярний в літній період через погане снігове покриття.

`

Розташуваня:

Курорт Славське розташований в 120 км від Львова в долині річки Опір на висоті 600 метрів над рівнем моря.

Координати48°51'31.73''N, 23°27'46.52''E

Як добратися до Славського

Одною з переваг курорту це його розташування. До Славського можна добратися потягом та машиною. Літаком тільки до Львова.

Потягом. На гірськолижному курорті Славське є Залізно дорожна станція і більшість проїжаючих потягів робить зупинку тут.

Зі Львова до Славського що дня о 9:00 ранку відправляється електро поїзд Львів-Мукачево. В дорозі 3,5 години.

Також є багато потягів які проходять через Львів і прибувають на курорт з самого ранку.

Автомобілем. Курорт знаходиться можна сказати на самій трасі Київ-Чоп (М-06). За Сколе необхідно повернути за вказівником і проїхати ще 20км.

Літаком можна добратися до Львова і звідси вже або потягом або автомобілем до самого курорту. 

Автобусом до Славського теж можна добратися однак точного графіка їх руху немає і відправляються вони в досить незручний час.


Гірськолижні траси Славського

В Славську є декілька гір з витягами, які між собою не повязані.
Гора Тростян (1232м):  Одна з найвідоміших гір любителів гірськолижного відпочинку. На горі є схили різної складності. Підйомники всі окрім одного бугельні (1 крісельний (2750м), 7 бугельних (від 700 м до 1300 м), 1 бебі-ліфт (230м)). Перепад висот від 130 до 550 м.

Гора Високий Верх (1242м): знаходиться в с.Волосянка, що в 8 км від Славського. На схилах гір Зворець і Високий Верх знаходиться гірськолижний комплекс "Захар Беркут". Підготовлені траси різного рівня складності. Трішки нижчого рівня ніж на г.Тростян.
Підйомники: 1 парнокрісельна (2800м), 3 двомісних бугельних (700м, 750м, 800м). Підйомники швидкісні, нові. Перепад висот до 552м.

Гора Погар (857м): знаходиться в самому центрі Славського, неподалік від залізничного вокзалу. Для катання підготовлений західний схил гори з двома бугельними підйомниками. Траси середньої складності з кутом нахилу 30°.

Гора Варшава (Менчул): розташована біля села Грабовець неподалік Славського за Політехніком. На горі працює 2 тарілочних підйомника. 

Гора Політехнік (173м): Розташований на в'їзді в Славське. На горі Кремень побудовано два бугельних підйомника для початківців, які називають Політехнік і ФМІ. Однак останнім часом сніг тут буває рідко.

Карта гірськолижних трас Славського


Де зупинитися в Славському

В центрі курорту і біля кожної з гір є багато міні готелів та приватних садиб. Серед найбільш популярних є Вежа Ведмежа, Перлина Карпат, Захар Беркут, Альпійський Двір, Чотири Сезони, Калина.

 

Літній відпочинок в Славському

Літом в Славському може теж добре відпочити навіть можливо краще, а ніж зимою. Можна піднятися на крісельному підйомнику на гору Тростян чи Високий Верх і насолоджуватись карпатськими краєвидами.

Крім цього  на курорті є багато природних пам'яток. Одна з най відоміших джерело мінеральних вод Писана Криниця біля якого по легенді зустрівся зі своєю коханою Олекса Довбуш.

В Славську добре розвинутий активний відпочинок: Подорожі верхи, катання на квадрациклах, піші походи в гори, вело подорожі, польоти на повітряній кулі.Rambler's Top100
Metrika counter