kamjanets2

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Свято сиру та вина!

(19 - 21.10.2012 р.) У жовтні Львів також стане місцем зустрічі справжніх гурманів. На Святі сиру та вина представляються численні сорти вин та сирів від українських та закордонних виробників. Цими днями проходить ярмарок, відбудуться концерти, дегустації, майстер-класи та інші розваги….

Насолоджуватись сиром, вином і стравами до вина гості можуть на території Палацу Потоцьких. Антураж створюють справжні винні бочки, що на святі виконують функцію столиків, тюки з соломи, котрими на час події заповнена уся територія палацу Потоцьких (їх на святі використовували як зручні м’які сидіння). Тут можна спробувати і купити натуральні козячі сири «Fromages D’Elise», італійські  «Grana Padano» та «Parmegiano Reggiano», вітчизняні виробники «Добряна», «Danone», вина від закарпатських виноробів, виноробів з Криму, Одеського та інших регіонів.

Свято вирізнялося розмаїттям кухні до вина: сирне фондю, сирні коники, різотто в пармезані від пастерії «Bianco Rosso», французьке Лардю від козиної ферми «Fromages D’Elise», кава з пармезаном від кав’ярні «Kredens», Бесарабська кухня від винороба Івана Плачкова, традиційні страви української кухні та багато іншого – справжнє свято для гурманів.

Присутня також дитяча програма: діти бавляться в інтерактивній розважальній зоні з театром Wagabunda на соломі та дубових бочках, що додають ще більшого настрою та антуражу.

Минулорічне Свято відвідало близько 15 тис. львів’ян та гостей міста.

Разом з тим запрошуємо гостей міста скористатися нашими послугами щодо складення програми перебування у Львові, поселення, харчування, супроводу, екскурсійних програм, замовлення квитків тощо.

Ми вміємо пристосуватися до потреб та побажань кожного клієнта!

Ескурсійні тури на час перебування у Львові:

http://wyr.com.ua/ekskursiji-po-ukrajini.html

http://wyr.com.ua/dlja-individualiv.html

http://wyr.com.ua/ekskursiji-po-mistu.html


Rambler's Top100
Metrika counter