aviaticket

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Карта метро Києва. Схема київського метрополітену

Вартість проїзду: 4:00 грн. 

Жетони продаються в касі або в автоматах з продажу жетонів. У вестибюлях станцій зараз експлуатуються різні моделі автоматів. Автомат приймає банкноти номіналу до 20 грн.

Графік руху поїздів

Основний час відкриття всіх станцій - 5:45 (раніше всього відкривається ст. Бориспільська - о 05:20; найпізніше відкривається ст. Сирець - в 5:55).

Основний час закриття всіх станцій - 00:00 (раніше всього закривається ст. Іподром - о 23:54; найпізніше закривається ст. Театральна - в 00:18).

Винятками є свята: Новий рік, День Незалежності, Великдень і дні проведення вечірніх футбольних матчів. Час роботи всіх станцій продовжується на 1 годину. Зазвичай в дні футбольних матчів для входу / виходу пасажирів закриваються ст. Палац Спорту і ст. Олімпійська за 1 годину до матчу.

 

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter