lviv-baner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Тайланд спростив процедуру отримання візи

Імміграційне бюро Таїланду запустило електронне додаток, що дозволяє громадянам 19 країн в онлайн-режимі зробити заявку на отримання візи. Візу видають по прибуттю в країну. Звернутися за візою можна до поїздки, а отримати документ - відразу після прибутті. 

Онлайн-сервіс VOA введений для сприяння туристам, які прибувають в аеропорт Суварнабхумі. Також програма допомагає скоротити час на затвердження візового режиму і підвищити ефективність його роботи. Крім того, вона формує позитивний імідж Таїланду як привітної страни.
Громадяни Андорри, Болгарії, Бутану, Індії, Казахстану, Кіпру, Китаю, Латвії, Литви, Маврикія, Мальдів, Мальти, Румунії, Сан-Марино, Саудівської Аравії, Тайваню, Узбекистану, Україна та Ефіопії мають змогу заповнити онлайн-заявку на сайті імміграційного бюро www.immigration.go.th. Після реєстрації заявки турист отримує номер транзакції, який потрібно роздрукувати і взяти з собою в Тайланд. Поки що інтернет-обслуговування доступно тільки на двох мовах: англійська та китайська.

 

Посилання на анкету

PS: анкета відкривається без проблем в Firefox та Interbet Explorer. Інші браузери не пускали далі через високий рівень безпеки.

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter