spa2

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Відпочинок в Україні

Лікування та СПА

Відпочинок на морі

В гості до страусів

Забронювати
В гості до страусів

 

В гості до страусів

 

 

 

09.00 Виїзд зі Львова на комфортабельному автобусі у сторону Старого Самбора на страусину ферму Билаки. Під час подорожі з Вами буде супроводжуючий гід, який розкаже Вам цікаву інформацію про все, що буде відбуватися за вікном.

Страусина ферма12.00 Прибуття на ферму Билаки, де Ви зможете побачити не тільки страусів, які зхнаходяться у великий вольєрах, а й міні-зоопарк з екзотичними тваринами: левами, буйволами, ведмедями, вовками, оленями, дикими кабанами, ослами та ін. Ми впевнені Вам це сподобається.Після цього туру діти отримають багаж вражень і не тільки діти, а й дорослі(вчителі, батьки) які супроводжуватимуть дітей не залишаться осторонь.


Дрогобич14.15 Обід в Дрогобичі. Ми пропонуємо Вам відвідати одну з найстаріших деревяних церков на Україні, церкву св.Юри, яка знаходиться у місті Дрогобичі. Церква святого Юра пам'ятка галицької дерев'яної архітектури кінця XV — початку XVI століть, одна з найкраще збережених.


Трускавець15.30 Трускавець. На цьому наш тур не завершується після обіду наш тур продовжується в курортному містечку Трускавець, де у Вас буде можливість побачити центральний парк, почути історію створення цього міста, а також Ви зможете спробувати лікувальну воду Нафтусю за якою сюди приїжають з усіх куточків Європи.

 

Факультативно: 

Музей Історії ТрускавцяМузей «Історія Трускавця»який функціонує від 1982 року в ошатній дерев'яній садибі «вілла Саріуш», висвітлює важливі періоди розвитку міста й характеризує культурно-побутовий уклад місцевого населення — бойків;
Художній музей —
який відкритий у центрі міста 1992 року присвячений, зокрема, творчості народного художника України Михайла Біласа; експозиція розгорнута в 12 залах, що представляють понад 150 авторських робіт митця, який нині вважається національною гордістю нашої держави. Крім постійно діючої виставки, музей експонує роботи художників, графіків, скульпторів, майстрів декоративно-прикладного мистецтва, знайомлячи відвідувачів з новими авторськими здобутками.
Єпархіальний музей —
який був створений 11 жовтня 1998 року. Експозиція музею дає можливість дізнатися про історію Самбірсько-Дрогобицької Єпархії, про життя і діяльність видатних діячів української Греко-Католицької церкви, таких як Архієпископ Йосафат Кунцевич, Митрополит Андрей Шептицький, Патріарх Йосиф Сліпий, а також оглянути одну із виставок сакрального мистецтва.
16.30 Виїзд у Львів.
18.30 Орієнтовне прибуття у Львів.

 

К-сть людей 15+1 20+2 24+2 30+3 40+4
Вартість в грн. 136 140 123 134 117

 


У вартість входить:проїзд, обід, супроводжуючий гід,страхування.

У вартість не входить: особисті витрати.

В гості до страусів В гості до страусів В гості до страусів В гості до страусів В гості до страусів

Rambler's Top100
Metrika counter