ukraine1

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Відпочинок в Україні

Лікування та СПА

Відпочинок на морі

Замками Львівщини

Забронювати
Замками Львівщини

Дата екскурсії:  Щодня, крім понеділка
Час проведення: 10.00 - 18.00
Місце збору: пл.Ринок, 2 (біля входу в Аптеку-музей)

 

9:45 – Збір групи
10:00 – Виїзд на екскурсію.
Пропонуємо Вам подорож трьома найвідомішими середньовічними замками Львівщини, які ввійшли до відомого туристичного маршруту «Золота Підкова».
Олеський замокПершим ми відвідаємо Олеський замок, який заснований ще у VI ст. і є найстаршим. З цим замком пов’язана доля таких історичних постатей як Богдан Хмельницький та одного з найвідоміших польських королів – Яна III Собеського. Також вражає неприступність цієї твердині та багаті інтер’єри, які з руїн були відновленні на початку 70-х років. Романтичного вигляду надає також старовинний парк, яким ще прогулювалися шляхта та королі.
 
 
Підгорецький замокДалі наш маршрут пролягає через Підгорецький замок, в якому вдало поєдналися фортифікаційна та палацова архітектура часів Ренесансу.  Замок захоплює своєю красою, неповторним парком, підземеллями та легендами про них.
 
 
 
 
Золочівський замокОстання наша зупинка – це Золочівський замок. Збудований у XVII ст., як добре укріплена і неприступна фортеця, а також як резиденція польського короля Яна III Собеського. Ви будете мати змогу відвідати королівські палати, Китайській Палац – один із трьох найбільших у Європі, у якому було відкрито музей східних культур, та загадати бажання на загадковому камені часів тамплієрів.
 
 
 
Вартість: 175 грн з особи
* можливий прорахунок туру для корпоративних груп 
 
У вартість входить:
- проїзд автобусом;
- екскурсії.
 
У вартість не входить:
- вхідні квитки.
 
Вартість вхідних квитків:
Олеський замок (дорослі та студенти - 10 грн., учні - 5 грн.);
Підгорецький замок (дорослі та студенти - 10 грн., учні - 5 грн.);
Золочівський замок (Великий Палац: дорослі та студенти - 10 грн., учні - 5 грн.; Китайський Палац: дорослі - 6 грн., учні та студенти - 4 грн.).

 

Замками Львівщини Замками Львівщини Замками Львівщини Замками Львівщини Замками Львівщини Замками Львівщини Замками Львівщини Замками Львівщини

Rambler's Top100
Metrika counter