aviaticket

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Відпочинок в Україні

Лікування та СПА

Відпочинок на морі

Екскурсія Кавовий Львів

Забронювати
Екскурсія Кавовий Львів

Дата екскурсії:  1-4.05.2014, 9-11.05.14
Час проведення: 13.00
Місце збору: пл.Ринок, 1 (головний вхід в міську ратушу)

 

Львів і кава сьогодні стали фактично нероздільними поняттями.

У Львові гості міста завжди відчувають аромат кави, що доноситься з численних кав'ярень.

Львівська каваКажуть, львів'яни п'ють каву як мінімум тричі на день. Вранці - щоб остаточно прокинутися, вдень - за спілкуванням з друзями, ввечері - щоб збадьоритись.

До речі, дуже часто приїжджі розчулюються, почувши «колєжанка» і «філіжанка», і намагаються зрозуміти, про що йдеться. Ось контекстна підказка: випити з «колєжанкою» «філіжанку» кави. Дійсно, львів'яни не просто призначають дружні та ділові зустрічі один з одним, але й обов'язково додають «зустрінемося за кавою».

Під час цієї екскурсії Ви почуєте про історію кави як напою, її властивості, подробиці появи та поширення в Європі та Львові, зокрема.

Ви дізнаєтеся про цікаві традиції львівських кав'ярень та цукерень, а також ознайомитеся з історією їхнього створення. 

Площа ринокЧарівність середньовічної архітектури також чекає на Вас: Оперний театр, площа Ринок, Латинська катедра, Домініканський і Бернардинський собори та багато іншого. Ми також пройдемося сучасними кафе, які вже встигли прославитися своїми фішками. Ви зможете скуштувати каву в будь-якому з них або продегустувати кілька видів ароматного напою під час спеціальної церемонії. До того ж, у Вас буде час на відвідування спеціалізованих магазинів, в яких Ви зможете придбати каву різних сортів в зернах.

Історія кави тісно переплітається з історією шоколаду. Тому у Вас буде шанс поласувати і ним. “Львівська майстерня шоколаду” продовжує традицію одного з відомих кондитерів старого Львова, про якого говорили, що «він може весь космос відобразити в шоколаді, прикрасивши сонце мигдалем, а зірки - глазур'ю». Впевнені, Вам сподобається!

 


Rambler's Top100
Metrika counter