Тур

від3,060грн

В обіймах Львова

Дата туру

Щодня

Тривалість

5 днів 4 ночі

Перегляди

195

Mаксимум місць

10

У вартість входить

Проживання
Екскурсії
Трансфер
Бронювання столика
Фотосесія
Страхування

Опис Туру

День 1

Приїзд до ЛьвоваЗустріч представником фірми "Вир Мандрів" на вокзалі. Трансфер та поселення в номері для молодят у вибраному Вами готелі.
Пішохідна екскурсія по Львову. Чи знали Ви, що у Львові найбільше кав’ярень та ресторанів в Україні і що саме Львів найвідвідуваніше місто нашої держави? Ви відвідаєте Італійський дворик, лавочку для закоханих, Майстерню шоколаду, Мазох-кафе, одну з перших аптек, яка стала музеєм.Також Ви зможете за одну екскурсію познайомитися з культурою чотирьох народів: українським, вірменським, польським та єврейським...
Вільний час
Романтична вечеря в ресторані. Квіти, мерехтіння свічок, келихи шампанського, музика... музика кохання. Цей казковий вечір Ви запам’ятаєте на все життя.
День 2

Сніданок в готелі.
Двогодинна фотосесія для молодят. Чудова можливість зберегти цінні хвилини вашого відпочинку на фотоплівці. Львів подарує Вам безліч красивих краєвидів для найоригінальніших фотографій.
Вільний час на обід
Відвідання Львівська національна галерея мистецтв - один з найбагатших музеїв України, в якому зібрані твори світового та національного мистецтва від античних часів до наших днів. 
Вільний час
День 3

Сніданок у готелі.
Виїзд у Трускавець* - вiдпочинок та лікування в одному із найбільших бальнеологічних курортів України. Ви відвідаєте СПА-центр у санаторії "Женева" та скористаєтесь аквазоною (спортивний, термальний, зовнішній і інші басейни) та банним комплексом, а також, за бажанням, можна замовити для себе інші послуги у Royal SPA & Wellness центрі. (*Доїзд у Трускавець здійснюється самостійно)
Повернення у Львів.
Вільний час
День 4

Сніданок.
За доплату пропонуємо екскурсію "Замки Львівщини".
 Маршрут проходить через 3 найвідоміших замки Львівщини:
Олеський замок є, можливо, найвідомішим замком Львівщини, відродженим з цілковитої руїни. Зараз це – філіал Львівської Галереї Мистецтв, де експонуються зразки декоративного та ужиткового середньовічного мистецтва.
Підгорецький замок — гордість «Золотої підкови» замків України. В його ансамбль входить триповерховий палац, двір, костел і парк. Цей замок більше схожий на палац, ніж на фортецю, і різко контрастує з суворими, войовничими форпостами Поділля.
Золочівський замок збудований у першій третині 17 ст., як оборонна фортеця. В`їздова вежа, Китайський палац, великий житловий палац творять прекрасну ренесансну гармонію. Впродовж віків замок — фортеця, королівська резиденція, панська садиба, тюрма, навчальний заклад. Нині Золочівський замок — музей-заповідник, відділення Львівської Галереї Мистецтв.
Вільний час.
Ltym 5

Сніданок у готелі.
Вільний час
Безліч цікавих місць є у Львові, і хочеться запам’ятати кожне з них, або...взяти його з собою.  Вернісаж та крамнички із сувенірами дозволять залишити собі частинку Львова.
Трансфер на вокзал.

Бронювання туру

Назва туру Ціна для дорослого Ціна за дитину Доступних місць Дата туру Тривалість
В обіймах Львова 3,060 грн 0 грн 10 Щодня 5 днів 4 ночі

Інформація по бронюванн

Name Ціна (дорослі / діти) Особи (дорослі / діти) Кількість Всього

Вартість

Сума 0 грн
Всього 0 грн

Інформація про замовника

*
Ім'я обов'язкове.
*
Прізвище обовязкове.
*
Номер телефону обов'язково.
Дякую. Ваше бронювання отримано, і номер Вашого бронювання
Чарівність Львова ховається в його красивих подвір'ях, парках та скверах, неповторних краєвидах, що відкриваються з вузеньких вуличок. Львів просякнутий романтикою. Запрошуємо Вас провести незабутний медовий місяць саме у Львові.

Лев Галицький

Найкращий Гід

Contact Skype

wyrmandriv

Phone

+380967010519

Email

info@wyr.com.ua