ukraine

Санаторії Трускавця Готели Трускавця Вілли Трускавця Екскурсії з Трускавця

Карта санаторіїв Трускавця

  • Безкоштовне бронювання +38032 243 74 44; +38067 67 444 31

  • Допомога при посилені в готелях, віллах, санаторіях Трускавця

  • Найпривабливіші знижки

  • Телефонна підтримка 7 днів на тиждень

 

 в санаторіях

всі санаторії
Міротель

Санаторій "Міротель"

Діти до12р. бескоштовно
625 грн. Забронювати

Санаторій "Женева"

Знижка на пакет Все Включено
95 $ Забронюавати

Санаторій "Шахтар"

Ціни низького сезону до кінця року
376 грн. Забронювати

Санаторій "Кристал"

- 5%  на номер покращений
320 грн. Забронювати
Шале Грааль

Шале Грааль

з 1 по 30 листопада Знижка 15%
640 грн. Забронювати

Санаторій "Алмаз"

- 5%  на номер покращений
320 грн. Забронювати
 

в готелях Трускавця

всі готелі
Отель Re Vita

Готель Re Vita

-15 %  від 5 ночей
От 133 грн. Забронювати


 
Отель Наби

Готель "Набі"

 
100 грн. Забронювати
 

Трускавець

ТОП ПРОДАЖ

Як обрати санаторій у Трускавці Нафтуся Лікування в Трускавці

Трускавець здавна славився своїми цілющими водами та надзвичайною мальовничою природою. Як тільки Україна здобула незалежність, курорти Трускавця почали стрімко розвиватись та удосконалювати рівень надання послуг. В даний момент відпочинок у Трускавці — це найсучасніше медичне обслуговування за світовими стандартами якості.

 З 2003 року всі бажаючі мають змогу відвідати Міжнародну клініку відновного лікування професора Козявкіна. За цей час у Трускавці реалізовано декілька великих інвестиційних проектів. З'явились п'ятизіркові готелі та сучасні лікувально-діагностичні spa-центри.

 Відпочинок у Трускавці — це змога чудово провести час та гарно оздоровити свій організм. Цей курорт розташований в екологічно чистій зоні з неймовірними пейзажами. На території зони відпочинку та оздоровлення зосереджена велика кількість підземних мінеральних вод та 14 джерел з покладами озокериту. Проте більшість туристів, які обрали для себе курорти Трускавця, віддають перевагу відомій в Україні та далеко за її межами унікальній лікувальній воді “Нафтуся”

 

Санаторий Женева

Санаторій Женева

Риксос

Санаторій Ріксос

Санаторий Миротель

Санаторій Міротель

 

Як обрати санаторій у Трускавці

Є у нас в країні місце, де можна вдосталь насолодитись природою, свіжим повітрям, мальовничими краєвидами та чудово оздоровитись. Звісно ж, мова йде про невелике, проте дивовижне місто Трускавець. Хоча його площа досить мала, у ньому зосереджена велика кількість вілл, готелів, пансіонатів та санаторіїв, тому якщо вас не направили на лікування кудись конкретно, вибір місця відпочинку та лікування вам доведеться обирати самостійно. Як не розгубитись у такій кількості пропозицій та залишитись задоволеним власним вибором? Про це і поговоримо.  Читати далі >>>
 

Нафтуся — лікувальна вода Трускавця

Що ж таке, відома практично кожному, мінеральна вода Трускавця, під мелодійним назвою «Нафтуся»? «Нафтуся» має нафтове походження і мінералізацію 0,6-1,0 г / дм ?. Вода гідрокарбонатна магнієво-кальцієва з унікальними лікувальними властивостями.
 Читати далі >>>
 

Що лікують в Трускавці

Вже не одне десятиліття жителі нашої країни і гості з сусідніх держав обирають для ефективного лікування та якісного оздоровлення Трускавець. Обумовлено це тим, що саме в Трускавці якість лікування повністю відповідає ціновій політиці. Дійсно, перебування в цьому невеликому, але дуже гостинному і затишному містечку обійдеться значно дешевше, ніж виїзди на лікування за кордон, а ефект ви отримаєте аналогічний. Під час лікування в Трускавці ви отримаєте повний спектр послуг, в яких використовуються всі багатства природи, такі як озокерит і мінеральна вода.
Читати далі >>>

Rambler's Top100
Metrika counter