yab

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Тунель Кохання

Місце знаходження: с.Клевань Рівненської області

Як дістатись:

 - Громадським транспортом: до Рівного можна доїхати або поїздом або автобусом. З Рівного ходить електропоїзд Здолбунів-Ковель і  за 40 хв ви вже в Клевані.
Можна автобусом: Рівне -Клевань, які відправляються що 20 хв з Залізничного вокзалу.

Від села Клевання потрібно пройти приблизно 2 км до тунелю.

Автомобілем: Зі Львова 230 км маршрут Львів - Дубно -Рівне -Клевань

 

Тунель Кохання - пам'ятка природи місцевого значення по яку буквально ще декілька років тому ще ніхто не знав. Зараз це найбільш романтичне місце в Україні і цей природний тунель потрапив в рейтинг тунелів світу, які варто відвідати.

 Тунель Кохання представляє собою зелену ідеальну за пропорціями арку утворену деревами і кущами, які сплелися навколо залізно дорожньої колії. Виник цей унікальний тунель зовсім випадково. 

Залізнична колія навколо якої це природне диво утворилось за радянських часів вела до військової бази і за для маскування її обсадили деревами. Останнім часом гілки дерев та кущі перестали обрізати і таким чином утворився тунель. Своїй формі тунель Кохання завдячує поїзду який регулярно ходить до місцевого заводу обламуючи на шляху гілки. 

Останнім часом тунель став місцем справжнього паломництва туристів і закоханих пар. Своєю магічною красою він приваблює що року все більше романтиків і молодят. Є повір'я, що тут закохані можуть загадувати будь-яке бажання, і якщо любов справжня, то воно обов'язково здійсниться.

 

Тунель Кохання Осінню Тунель Кохання Зимою Тунель Кохання Тунель Кохання

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter