busricket

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Туреччина

Прапор Туреччини Герб Туреччини
   
Розташування Туреччини
Туре?ччина (тур. T?rkiye), офіційна назва Турецька Республіка (тур. T?rkiye Cumhuriyeti) — країна, розташована між Чорним і Середземним морями, межує на сході з Вірменією, Грузією й Іраном, на південному сході з Іраком і Сирією, на заході з Грецією й Егейським морем, на північному заході з Болгарією. На території країни, крім турків, проживають значною мірою курди (біля 12 млн.чол.), вірмени, греки, араби, лази, аджарці, євреї, ассирійці, болгари, албанці, боснійці, хорвати. Сучасна Туреччина, чиїм попередником була 600-літня Османська імперія, з'явилася на політичній карті світу після Першої світової війни.
Столиця Анкара
Державний устрій: парламентська республіка
Площа: 83 562 км? (37)
Населення:  - перепис 2007 р. 70 586 256 (17)
Часовий пояс EET (UTC+2)
 - Літній час EEST (UTC+3)
Клімат Туреччини надзвичайно різноманітний. Центральна Туреччина — це континентальний клімат з холодною сніжною зимою і спекою влітку. На західному і південному побережжі країни майже весь час тепло — субтропічний, середземноморський клімат. Купальний сезон на побережжі Егейського і Середземних морів починається в квітні і закінчується в листопаді. На північному побережжі країни морський клімат вологий і помірний. У західній половині випадає більше 1000 мм опадів на рік, в східній половині в середньому 2500 мм опадів на рік.

Відпочинок в Туреччині - це найдовший туристичний сезон у Європі, можливість отримання візи після прильоту, гарячі тури, екскурсії, доступні ціни і хороший відпочинок. Тут все ніби було засновано для того, щоб туризм в Туреччині процвітав. Улюблене місце туристів — це звичайно набережна. Як відомо, нічне життя Туреччини неможливе без дискотек. Відпочинок в Туреччині  — це, перш за все, місце для молодіжних розваг.
Туреччина гарячі тури туризм Туреччина відпочинок в Туреччині

  Туризм в Туреччині дуже розвинений тому там існують розваги на будь-який смак. Екскурсії Туреччини є дуже цікавими і різноманітними, в цьому можна переконатись лише придбавши тури в Туреччину. Уявіть собі ситуацію: ви, вирушаючи на відпочинок в Туреччині і уже в літаку дізнаєтесь, що хтось таку саму путівку до Туреччини придбав набагато  дешевше... Ваша реакція? Вас обманули? Ні. Ви придбали «звичайну» путівку, а хтось — гарячий тур. Ми підберемо вам найкращі путівки до Туреччини. 


Rambler's Top100
Metrika counter