borislav

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

У Карпатах вже досить снігу для гірськолижного відпочинку

Сніговий покрив у Карпатах уже сягнув достатньої висоти для відпочинку на гірськолижних курортах.

Про це під час засідання оперативного штабу МНС України заявив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

«В результаті випадіння опадів ми маємо зростання висоти снігового покриву в Україні, причому найсуттєвішим воно є в Карпатах. Там знову утворився сніговий покрив достатньої висоти для того, щоб можна було відпочивати на гірськолижних курортах», - сказав Кульбіда.

Він також застеріг, що через високу ймовірність сходження снігових лавин у Карпатах туристи мають подбати про свою безпеку під час відпочинку на гірськолижних курортах.

«Після утворення снігового покриву у Карпатах можна говорити про відкриття лавинонебезпечного сезону. І станом на сьогодні там сніг ще свіжий, і саме при цьому є найбільша загроза сходдження снігових лавин», - зазначив Кульбіда.

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter