zakarpat2

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

У Львові на Фестивалі Писанок збиратимуть кошти на «Добру справу»

У рамках відзначення Великодня у Львові відбувається VІ Фестиваль Писанок. 15 квітня 2016 року на площі Музейній біля Домініканського собору просто неба відкриють Галерею мистецьких писанок, де буде презентовано близько півсотні авторських писанок. Експозиція триватиме до 8 травня 2016 року. Щороку у рамках Фестивалю писанок діє благодійна акція «Добра справа», у рамках якої збирають кошти, щоб допомогти тим, хто справді цього потребує. Так, цього року збір коштів буде відбуватися з метою допомогти І дитячому відділенню ЛОДКЛ ОХМАТДИТ. 

«Кошти, які будуть зібрані у рамках проекту «Добра справа», ми використаємо на закупівлю медичного інвентарю для маніпуляційної – стерилізаційних боксів та штативів для інфузій.  Також важливо зазначити, що є небайдужі люди, які погодилися зробити там ремонт та виготовити  меблі. Спільними зусиллями ми справді робимо добру справу»,  - зазначила Андріана Мальська, асистент кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики.
Тож кошти за участь у майстер-класах у Великодній арт-майстерні Фестивалю писанок, від продажу свічок–писанок у Львівській свічковій мануфактурі та мистецьких писанок з Галереї писанок в період з 15 квітня до 8 травня  буде скеровано на «Добру справу».

Нагадаємо, що на кошти, зібрані у рамках проекту «Добра справа»,  у 2013 році придбали два апарати киснево-синглетної терапії для Міської дитячої клінічної лікарні  (вул. Пилипа Орлика, 4), у  2014 році облаштували дитячий будинок сімейного типу, а у 2015 році придбали обладнання для палати кардіологічного профілю в І дитячому відділенні ЛОДКЛ ОХМАТДИТ.

Організатор: компанія «ДікАрт».
Сайт фестивалю: www.easter.lviv.ua.

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter