baner-Lviv-kolaz

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

У Львові підсвітять Латинську Катедру

На будівлі Латинської Катедри, що у центрі Львова облаштують підсвітку. Запрацювати підсвітка має 25 грудня, коли християни західного обряду святкують Різдво. 

Як розповіла під час наради у Львівській міськраді начальниця управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко-Швець, на влаштування головного римо-католицького собору на пл. Катердральній у міському бюджеті передбачено 350 тис. грн. «Ми намагатимемося вкластися в цю суму, але паралельно шукаємо й інвесторів на випадок додаткових витрат», – зазначила вона. 

За словами начальниці міського управління охорони історичного середовища, влаштувати підствітку мають по всьому периметру собору. 

«Буде кілька типів світла – заливне і точкове. Заливне буде освітлювати весь фасад і його буде видно здалека, а точкове підсвічуватиме окремі елементи», – розповіла ZAXID.NET Лілія Онищенко-Швець.

Вона також зазначила, що завершити роботи з облаштування підсвітки мають до 25 грудня, коли християни західного обряду святкують Різдво. 

Катедра є головним собором Львівської архідієцезії Римо-католицької церкви. Будівля собору належить до пам'яток сакральної архітектури XIV—XVIII століття. 

Додамо, що раніше у Львові вже підсвітили собор св. Юра, Домініканський собор (храм пресвятої Євхаристії), Успенську церкву, Костел бернардинів (церква св. Андрія), костел Ельжбети (храм св. Ольги та Єлизавети), костел Єзуїтів (храм св. ап. Петра і Павла), церкву св. Миколая.

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter