aviatravelsale ru

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

У Львові провели соціальний експеримент про реакцію чоловіків на пропозицію секс у трьох

Учасники проекту PeyeV, які проводять різні соціальні експерименти провокуючи перехожих незвичними ситуації на вулицях Львова і знімають на відео реакцію перехожих. На передодні нового року опублікували черговий ролик у YouTube: чи вірять львів'яни у казку. Дві акторки, одна з яких була чорношкірою, провокували львів’ян і туристів у центрі Львова на секс утрьох.

Автори ролика називають його «соціальним експериментом», а реакція чоловіків, до яких зверталися дівчата, виявилась загалом прогнозованою. :)

 

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter