exkursionbaner

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

У Львові відкрили найбільший на Західній Україні скеледром

СК Цієї суботи, 8 лютого в одному з районів Львова відкрили перший на Західній Україні критий скеледром «Бухта». Його зконструювали на руїнах колишнього керамічного заводу, що за адресою вул. Сяйво, 12.

"Скеледром «Бухта» створений завдяки спільній мрії кількох людей і бажанню тренуватись не лише на болдерінговому, а й на високому стенді. У Львові такої можливості досі не було, тому виник проект тренажера для скелелазів, створеного руками скелелазів. Ми пройшли довгий шлях, поки змогли реалізувати все те, про що мріяли і нам у цьому допомагало багато людей. Тепер ми можемо поділитися з вами отриманим результатами” – повідомляють організатори.

Найбільший критий скеледром у західній Україні загальною площею 700 м?, складається з двох стендів – болдерінгово та високого. Перший з них займає площу близько 300 м?, побудований з кількох частин. Фінішами є як спортивні топи, так і острів, на який можна вилізти з трьох сторін. А високий мат забезпечить надійний захист від травм та додасть впевненості під час тренувань. Також є два великі кампусборди, що допоможуть досвідченим скелелазам покращити рівень лазіння.

Острівок

"Острівок". Фото з сайту www.extremeua.com

Високий стенд займає площу 400 м? з висотою 14 м. На стенді є 25 станцій, до кожної з яких ведуть шлямбури, що дозволить лазити не лише з верхньою, але й з нижньою страховкою. Стенд містить карниз та різноманітні площини, в тому числі від’ємні та площини з 45°-ним нависанням, що задовольнить потреби і початківців, які лише знайомляться зі скелелазінням, і досвідчених спортсменів.

Високий стенд

Високий стенд. Фото Віталія Шостака

Окрім того, на стенді є 2 роздягалки для жінок і чоловіків, величезна відпочинкова зона на другому поверсі, кімната для гостей і багато простору для ідей та спілкування.

В розпалі змагань. Фото Віталія Шостака

В рамках відкриття стенду відбулось невелике змагання серед скелелазів. Пореможці були нагороджені цінними призами.

В розпалі змагань. Фото Віталія Шостака

В майбутньому організатори не зупинятимуться на зробленому і намагатимуться реалізувати нові ідеї. Зокрема у їх планах:

• встановлення хайлайну - слеклайну на висоті 8 метрів;

• створення секції для всіх бажаючих;

• щомісячне оновлення стенду новими зачіпками і цікавими маршрутами.

Звичайно, що відкриття скеледрому такого рівня не може не посприяти ще більшого потоку любителів активного відпочинку до Львова. Якщо ж і ви вважаєте себе таким, пропонуємо наші тури для справжніх екстрималів.


Rambler's Top100
Metrika counter