lv1

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

У В'єтнамі пройшла фотовиставка «Україна сьогодні»

Карпати літомУ муніципальному музеї міста Хошимін (В'єтнам) відбулася фотовиставка, на якій були представлені тридцять найкращих робіт українських фотографів, які перемогли в конкурсі «Україна туристична». Ці роботи спеціально відбиралися міністерством культури України для представлення туристичного потенціалу нашої країни.

Представлені на фотовиставці роботи ілюструють практично усі регіони України - Крим, зимові і літні Карпати узбережжя Азовського моря, а також замки, фортеці і природні заповідники країни.

Фотовиставка «Україна туристична» є результатом Третього всеукраїнського конкурсу туристичної фотографії, який щорічно проводиться Асоціацією журналістів «Туристичний прес-клуб України». За результатами конкурсу журі вибирає 50 кращих фоторобіт, які ілюструють туристичний потенціал країни. У 2012 році в конкурсі брали участь 39 фотографів, які представили понад триста фоторобіт.

Ця фотовиставка спонукає людей більше подорожувати і постійно відкривати щось нове, і особливо приємно, що в Україні є немало таких туристичних місць, про існування яких багато хто і не підозрює.

 

Джерело:

ua-traveling.com


Rambler's Top100
Metrika counter