lvov

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Українці можуть Безкоштовно отримувати Національні візи в Угорщину

24.11.16 в Угорщині вирішили, що українці зможуть національні угорські візи отримувати безкоштовно.
Про це після переговорів з угорським прем'єром Віктором Орбаном повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.


Відзначимо, що національні візи типу D видаються для навчання в університеті, відряджень, трудової діяльності, участі в спортивних і культурних заходах, возз'єднання сім'ї. Національна віза видається для однієї держави, в якому заявник планує перебувати тривалий термін. 

Що ж стосується туристичних поїздок в Угорщину, то необхідно буде оформляти шенгенську візу і оплачувати її відповідну вартість.

джерело: 24tv.ua

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter