spa1

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Українські Діди Морози обзавелися резиденціями

Головний новорічний символ, як виявилося, має в Україні декілька власних резиденцій. Нещодавно у Бучі відкрилася приймальня Діда Мороза, де щодня з 9.00 до 18.00 за допомогою Снігуроньки і десятка асистентів він приймає дітей. Для того, щоб отримати заповітний подарунок, необхідно написати Дідові Морозу лист. Усі подарунки, надані безкоштовно меценатами, він зберігає в спеціальній кімнаті. В середині січня у Бучі відбудеться свято ялинки, а діти, які написали найзворушливіші послання Дідові Морозу, отримуватимуть цінні подарунки (путівки, планшети, комп'ютери).

«Волинська Лапландія» з десятого грудня вже відкрита в Луцьку. Бажаючим покататися на конях, пограти з гномами, сфотографуватися з Дідом Морозом і подивитися новорічну програму доведеться заплатити 150 гривень.

Південна резиденція Діда Мороза в Севастополі відкриється 22 грудня. Гостей святкового шоу чекають феєричні розваги, подарунки і сюрпризи від Снігуроньки і сніговиків - листонош. Вартість вхідного квитка в Крижаний будинок (парк «Лукомор'я») складає 30 гривень, а за новорічний набір солодощів слід доплатити 20 гривень.

Джерело:

ua-traveling.com


Rambler's Top100
Metrika counter