lviv1

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

В Борисполі запустили автоматичний контроль паспортів авіапасажирів

Державна прикордонна служба України в тестовому режимі запустила автоматичний контроль паспортів авіапасажирів в аеропорту Бориспіль при перетині кордону, повідомляє avianews.com.

За даними відомства, зараз пройти через турнікети можуть тільки власники біометричних паспортів України. Система дозволяє обробляти також інформацію з звичайних паспортів і включає в себе турнікет, датчики розпізнавання обличчя і відбитків з можливістю блокування підозрілих пасажирів.

Нова система дозволяє економити Держприкордонслужбі людські ресурси, оскільки один співробітник може контролювати до п'яти воріт пропуску.

Кілька років тому Держприкордонслужба ввела в декількох великих аеропортах України автомати для прискореного проходження паспортного контролю на виліт та приліт. Пасажир заздалегідь міг оплатити отримання спеціальної  RFID-карти інформацією про свій паспорт.

Перед проходженням контролю мандрівник прикладав карту до автомата, після чого у прикордонника на екрані відкривалася інформація про пасажира. Однак у більшості випадку автомати не працювали або видавали помилку при зчитуванні інформації.

 

Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter