baner-Lviv-kolaz

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Відвідай Львів - отримай подарунки!

Чудова новина для всіх туристів які збираються відвідати славетне місто Львів! Відтепер для всіх, хто замовляє тур до Львова є приємні та корисні подарунки! Вирушаючи на екскурсію ви отримаєте:

Путівник по Львову

Чудова ілюстрована книжка зручного формату на якісному глянцевому папері. При всій своїй інформаційності вона легко поміститься у вашу сумочку чи рюкзак і ви зможете кожен раз брати її з собою вирушаючи у культурну столицю України. В путівнику ви знайдете інформацію про самі туристичні райони міста, події та факти які можуть зацікавити туристів, а також пам'ятки та інформацію про місця відпочинку і розваг. У книжці зібрана корисна інформація про те як зекономити, провести відпочинок з комфортом та у повній у безпеці. Також ви знайдете безліч корисних контактів, карту центральної частини міста та багато іншої необхідної інформації.

 

Диск з віртуальною екскурсією по Львівському історичному музеї

Потрапите ви у цей музей чи ні, вам у будь якому випадку буде цікаво переглянути цей диск та роздивитись існуючі у ньому експонати. Здебільшого під час екскурсії не вистачає часу на довго зупинятись у тому чи іншому залі, а ось дома, у спокійній атмосфері ви матимете змогу віртуально відвідати цю дивовижну пам'ятку та отримати захоплюючу віртуальну мандрівку.


Rambler's Top100
Metrika counter