lviv

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Запуск приурочений до Міжнародного дня пам'яток та історичних місць. Про цеповідомляється в офіційному блозі компанії.

У турі зібрано вісім церков регіону, серед яких Церква Зіслання Святого Духа у Потеличі і Рогатині, Церква Святої Трійці в Жовкві та інші. Учасники туру зможуть прослухати історію кожної з церков, а також детально їх розглянути в форматі 360 градусів як зовні, так і всередині.

«Завдяки цифровим інструментам Google, шедеври українських майстрів стають доступними для всього світу. Саме такі проекти, які поєднують традиції з сучасними технологіями, демонструють унікальність і самобутність нашої країни », - заявив заступником міністра культури України Ростислав Карандєєв.

Віртуальні екскурсії по церквах також доступні в Google Картах в режимі Street View.

Статі про Туризм

Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.


В Україні заборонили купувати авіаквитки без паспортних даних

З 12 квітня авіапасажири в Україні не зможуть купити авіаквиток, не надавши свої паспортні дані.


Підвищуємо градус: 16 способів втекти від зими

Досить мерзнути! На глобусі безліч відповідних гарячих точок, щоб втекти від зими. Просто виберіть комфортний для себе температурний режим.


«Найстрашніший рейс» був здійснений в п'ятницю 13 січня

Рейс, який жартома називають «найстрашнішим в світі», має номер 666 і доставляє пасажирів в аеропорт Гельсінкі з його кодом «HEL», що співзвучно з англійським словом hell ( «пекло»).Rambler's Top100
Metrika counter