ukraine

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Віза в Єгипет для українців

Громадяни - України можуть отримати візу до Єгипту в аеропорту Шарм Ель Шейха, Хургади, Таба або Каїра на термін перебування до 30 днів. Вартість візи до Єгипту $ 25 УВАГА!!! З 01.05.2014 вартість Єгипетської туристичної візи в аеропорту становитиме 25 доларів!

Загальна інформація
Громадяни України можуть отримати візу по прильоту в Єгипет в аеропорту Шарм Ель Шейха, Хургади або Таби. Віза по прильоту в Каїр не оформляється, необхідно заздалегідь оформити візу. 
Власникам дипломатичних, службових паспортів (або інших спец.паспортов) необхідно заздалегідь одержувати в'їзну візу до Арабської республіки Єгипет в Консульському відділі Посольства Єгипту в Києві!Віза відкривається безкоштовно.

Віза для громадян України
віза в Єгипет для громадян України з общегражданскими закордонними паспортами відкривається по приїзду в країну в аеропорту.

Віза для дітей
Діти до 18 років можуть бути вписані в паспорт одного з батьків. Неповнолітні громадяни у віці від 5 до 18-ти років при відсутності власного закордонного паспорта (дитячого проїзного документи) повинні бути не тільки вписані в закордонний паспорт своїх законних представників, але додатково в цих закордонних паспортах повинні бути вклеєні фотографії дітей, завірені печаткою для закордонних документів органу, що здійснив зазначену процедуру. Паспорт не повинен мати пошкоджень, плям і сторонніх записів.
Список документів при проходженні кордону
Для відкриття єгипетської візи на кордоні необхідно надати:
- Закордонний паспорт або дитячий проїзний документ (термін дії паспорта не повинен бути менше 6-х місяців з дня закінчення запланованого туру). 
- Імміграційна картка (видає гід приймаючої компанії), яка заповнюється в аеропорту. Картка заповнюється англійською мовою. (зразок)
- Туристичний ваучер

Нюанс .... Якщо Ви плануєте знаходиться в готелі і не виезжаль за межі Синайського півострова (Курорт Шарм Ель Шейх), то по прильоту в Шарм на паспортному контролі пишіть в міграційній картці: "Only Sinai" (Онлі Синай) - і Вам поставлять Синайську візу яка буде безкоштовною)))) - звичайно працівники паспортного контролю неохоче ставлять такі візи, але маючи наполегливість і коректність все вийде!   Тільки по ній Вас не випустять за межі півострова, але для знаходження в готелі цього достатньо))) Вартість і терміни дії візи
У віконці з написом "VISA" турист самостійно набуває візу вартістю 15 доларів США на кожну людину незалежно від віку. 

По прильоту клеїться віза у вигляді марки вартістю 25 USD. 
Збір за візу (марку) не стягується з дітей, вписаних в паспорт до батьків. Для дітей, які мають окремий проїзний документ, необхідно придбати марку. 
Віза дає право на одноразовий в'їзд до Єгипту і перебування в країні не більше 29 днів. 
У разі порушення візового режиму (перебування в країні більше 29 днів, зазначених у марці) офіційною владою може бути накладено штраф і введені обмеження на відвідування країни. 
Туристи, що прострочили візу до Єгипту, можуть вилетіти тільки з Каїра на регулярному рейсі, попередньо оплативши штраф 17 USD.

 Часті питання по візі в Єгипет:

Питання: Для громадян України потрібна віза у Єгипет? Тому, що Ранее я чула, что НЕ потрібна. А також чи маю я право взяти дітей (смороду є у моєму паспорті), но свого паспорта смороду НЕ ма ють? 

Відповідь: Якщо Ви летите в Єгипет і будете відпочивати на курорті Шарм-Ель-Шейх і не будете виїжджати за межі півострова на екскурсії, то можна і не платити за візу по прильоту, а якщо Ви летите в Хургаду, там віза обов'язкове після прильоту в аеропорту 25 $ з паспорта.

Питання: Скажіть будь ласка для дітей 8 міс і 9 років теж віза в Хургаду 25 доларів 

Відповідь: Якщо діти вклеєні в Ваш паспорт то за них платити не потрібно 

Якщо у дітей свій проїзний документ то потрібно 

Питання: а якщо не виежать за територію готелю то можна зробити Синайську візу я правильно зрозуміла 

Відповідь: Ви будете в Хургаді а це не Синайський півострів


Rambler's Top100
Metrika counter