ukraine1

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Визначні місця Львова

Палац Потоцьких

Палац Потоцьких - одна з найяскравіших історичних споруд Львова. Імпозантний три поверховий палац прикрашений рельєфами, ліпниною, настінним живописом і вітражами. Будівля була побудована в 1890р за проектом французького архітектора Луї д'Оверню на замовлення намiсника королiвства Галичини і Лодомерiї графа Альфреда II Юзефа Потоцького (1817-1889). 


Пл. Ринок

Пл. Ринок - серце Львова. Львівська площа Ринко не змінювала назву ще з ХІV століття. Назва походить від німецького «der Ring» (коло, кільце). За таким принципом в середньовіччі будувались площі німецьких міст. 


Львівський Оперний театр

Театр опери та балету ім М. Заньковецької побудований на початку ХХ століття за проектом архітектора Зиґмунта Ґорґолевського. Оперний театр у Львові порівнювали з Паризькою та Віденською Оперою.стоячи поруч з величним фасадом цієї фантастичної будівлі відчуваєш красу та вічність мистецтва у порівнянні з швидко плинним людським життям. В архітектурі театру можна знайти різні стилі європейських країн. 


Вірменський квартал

Одна з найстаріших громад Львова – вірменська – віками створювала у місті осередок свого національного життя з унікальною архітектурою і неповторним духом найдревнішої східної християнської культури.

Вірмени були змушені покинути свої батьківщину через монголи-татарську навалу в середині ХІІ століття. Вони знайшли прихисток у Львові на галицькій землі. 


Каплиця Боїмів

Ця неймовірна будівля є окрасою Катедральної площі з провулку біля якої відкривається неймовірний краєвид на Площу Ринок та міську Ратушу.  Каплиця Боїмів - це сімейна каплиця збудована львівським курцем з Угорщини Георгійом Боїмом. Купець розбагатів на торгівлі вином. Після отримання громадянства Львова та посаду бургомістра вирішив збудувати родинну каплицю небувалої краси. Будівля була побудована за проектом архітектора з Вроцлава Бемера. 


Статі про Туризм

Як підготуватись до цікавої і зручної подорожі

Останнім часом все більше людей відмовляється від традиційних екскурсійних програм і подорожує самостійно. Це чудовий варіант для тих, в кого є автомобіль – ви можете самі організувати для себе маршрут поїздки, не залежати від екскурсій та вільно відхилятися від плану.


У Львові відбудеться «Lviv Yoga Day»

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day» наймасовіше дійство гармонії, спокою та творчості, на честьсвяткування Міжнародного Дня Йоги


Міжнародний день музеїв у Львові!

2017-05-18 - 2017-05-31

З 18 травня разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв!  Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».


Віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону

Компанія Google у партнерстві з Міністерством культури України випустила віртуальний тур по дерев'яним церквам Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Rambler's Top100
Metrika counter