dennezaleznosti3

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Відпочинок в Карпатах Ворохта

Спортивно-оздоровчий комплекс «Хатки Руслани»

Спортивно-оздоровчий комплекс «Хатки Руслани»

Дата проведення:

Загальна оцінка 0

Маршрут: Україна, Ворохта

Ціна: 350.00 UAH

500 м. до лижних трас

Хатки на пеньках Коттедж

Хатки на пеньках Коттедж

Дата проведення:

Загальна оцінка 0

Маршрут: Україна, Ворохта

Ціна: 290.00 UAH

Котедж

Гостинний двір «Оберіг»

Гостинний двір «Оберіг»

Дата проведення:

Загальна оцінка 0

Маршрут: Україна, Ворохта

Ціна: 250.00 UAH

1,8 км. до лижних трас

Шале

Шале "Трутень"

Дата проведення:

Загальна оцінка 0

Маршрут: Україна, Ворохта

Ціна: 240.00 UAH

1,5 км. до лижних трас

Ворохта

Ворохта — досить відомий високогірний гірськолижний курорт. Розташований він на висоті 850 м над рівнем моря, та знаходиться у верхів'ї річки Прут. Курорт пролягає на території Карпатського природного національного парку.

Взимку Ворохту відвідує велика кількість туристів, хоча розташований тут комплекс із чотирьох трамплінів з витягом, котрий має штучне покриття, дає змогу відвідувати курорт цілорічно. Окрім цього тут є канатно-крісельна дорога, протяжністю в 2 км.

Саме звідси, а точніше з спортивної бази “Заросляк”, котра належить до Ворохти, розпочинається популярне та екстремальне сходження на Говерлу.

Також варто відмітити, що Ворохта є одним з основних курортів, де готують національні команди по стрибкам з трампліну, лижних перегонах та біатлону.

На канатно-крісельній дорозі лише за 19хв ви зможете піднятись на одну з місцевих гір, з якої відкривається мальовничі краєвиди, самий вражаючий з яких, це звісно ж, Говерла та Петрос! Висота найвищої точки Карпат становить 2061 м., не менш захоплюючі пейзажі Петросу, висота якого 2020 м. Сама ж Говерла розташована на відстані 15 км від Ворохти. Саме на цьому курорті в будь яку пору роки ви зможете насолодитись такими краєвидами, а також відвідати не менш вражаючі та могутні водоспади і річки.

Взимку сюди з'їжджаються здебільшого прихильники зимових видів спорту щоб вдосталь покататись на лижах, сноубордах та інших засобах зимового пересування, а ось влітку тут можна зустріти багатьох охочих незабутнього відпочинку. У Ворохті літом просто неперевершено! В якості розваги та навіть терапії ви матимете змогу покататись верхи або просто посмажити шашлики та відчути всі переваги чистого повітря і незайманості природи.

Повітря у Ворохті цілюще. Сюди приїжджають на лікування навіть дуже важких захворювань дихальної системи, адже гірське повітря у Ворохті сповнене пахощів та корисних речовин які виділяють смереки, а вони здавна відомі як одні з найефективніших лікуючих хвойних дерев.

На території курорту розташовані магазини, сауни, бари, а також пункти гірськолижного спорядження для тих, хто не має власного екіпірування.

Якщо ви забажаєте відправитись на екскурсію, то вам запропонують відвідати Яблуницький перевал, Яремче та Рахів.

Неподалік Ворохти, на відстані 20 км, знаходиться каскад з 6 водоспадів, висота найбільшого з них складає аж 12 метрів.
Знайдеться чим зайнятись тут і любителям історії, і екстрималам, котрі прагнуть в черговий раз полоскотати собі нерви і людям, котрі приїхали сюди для тихого усамітненого відпочинку.

Ворохта чудова у будь яку пору року!


Rambler's Top100
Metrika counter