lviv02

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Хорватія

Прапор Хорватії Герб Хорватії
Прапор Герб
Розташування Хорватії
Республіка Хорватія (хорв. Republika Hrvatska) — держава на півдні Центральної Європи і заході Балканського півострова, колишня союзна республіка в складі Югославії, що стала незалежною в 1991 р.

Столиця - Загреб;
Офіційна мова - хорватська;
Площа
- 56 542 км?
(126)
Населення - оцінка 2007 р. 4 440 690 (114)
Валюта - куна (HRK)
Часовий пояс - CET (UTC+1)
Літній час CEST (UTC+2)

Надзвичайна краса природи цього краю, східне узбережжя Адріатики з його численними островами, лагунами і затоками, по праву вважається найкрасивішим у всьому середземноморському басейні.

Хорватія одна з найбільш екологічно чистих країн світу .

На території цієї країни розташовані 7 заповідників. Більшість з них занесені ЮНЕСКО до найбільш цінних природних об'єктів світу. Також більшість пляжів Хорватії вже кілька років поспіль отримують нагороду «Блакитний прапор» за бездоганну чистоту узбережжя і морської акваторії.

Дуже м'який середземноморський клімат. Лікарі особливо рекомендують відвідати Хорватію людям, які мають захворювання дихальних шляхів. Дуже смачна і в порівнянні з іншими європейськими країнами - дешева хорватська кухня. А страви з морепродуктів - можуть здивувати навіть найвибагливіших гурманів. Прекрасний європейський сервіс в готелях, який повністю орієнтований на туристів із Західної Європи.

мапа
Booking.com

Клімат

Унікальне поєднання середземноморського та субтропічного клімату. Хорватія - найбільш сонячна країна Європи, середньорічна кількість сонячних годин - 2600, середня температура моря в літній період 25-26 С, повітря - 30-32 С.
Хорватія гарячі тури туризм Хорватія Відпочинок в Хорватії

Rambler's Top100
Metrika counter