japan

` Бронювання готелів Online
Дешеві Авіаквитки Online
Автобусні квитки Online

Ми в Соцмережах

   

Автобусні Квитки

автобусні квитки

Львівська область

Івано-Франківська область

Закарпатська область

Чернівецька область

Відпочинок в Карпатах Жденієво

Reikartz Карпати

Reikartz Карпати

Дата проведення:

Загальна оцінка 1

Маршрут: Ukraina, Жденієво

Ціна: 420.00 UAH

Відстань до витягу 100м

"Таунхаус «Панорама»"

Дата проведення:

Загальна оцінка 0

Маршрут: Україна, Поляна

Ціна: 450.00 UAH

...

Жденієво

Розташований курорт над річкою під назвою Жденівка. До залізничної станції Воловець 26 км, а до траси Київ — Чоп 15 км. Курорт знаходиться на висоті 542 метри у підніжжі Бескидського хребта. Найвища точка — гора Пікуй з вершиною 1405 метрів над рівнем моря.

У Жденієво діє гірськолижний витяг. Тут знаходиться траса для лижників довжиною 800 метрів та перепадом висот у 200 метрів. Також на курорті функціонує пункт прокату гірськолижного спорядження. Жденієво хоч не є великим гірськолижним центром, все ж користується попитом у зимовий сезон, адже тут можна гарно відпочити та приємно провести час на лижах, санчатах чи просто помилуватись величчю засніжених гір.

У Жденієво можна повноцінно відпочити у будь який сезон. Тут можна зарядитись енергією на весь рік та отримати неймовірні враження. Ви повернетесь з мандрівки у Жденієво повними сил та приємних спогадів.

Тут ви зможете поласувати неймовірно смачною закарпатською кухнею і спробувати традиційне гаряче вино. Потрапивши сюди ви одразу забудете про всі свої проблеми та труднощі і поринете в повну насолоду від перебування та споглядання карпатських гір.

Саме зі Жденієво ви зможете розпочати підкорення найвищої вершини львівської області гори Пікуй, яка має висоту 1405 метрів.

Завітавши на цей курорт варто відвідати ботанічну пам’ятку природи “Гора високий камінь”. Тут ви зможете побачити осередок дуба скельного та сосни чорної, а ще липи широколистої і серцелистої. А на вершині гори охороняється реліктовий осередок сосни звичайної. Також вам можуть трапитись кущі аґрусу та порічок блискучих. Територія має площу у 22 га.

Ще вас може зацікавити ботанічний заказник “Бузок”, у якому суворо охороняється дуже рідкісний вид бузку угорського, який занесений до Червоної книги України.

На заході від селища розташувалось Жденієвське лісництво.

В гості до страусів
Замками Львівщини
Тунель кохання та Тараканів форт
Пішохідні екскурсії по Львову
Екскурсія Кавовий Львів

Rambler's Top100
Metrika counter