Екскурсії по Україні

Екскурсійні тури — це яскрава та унікальна програма, цікаво розроблений маршрут та багато нових та захоплюючих вражень. Вибираючи тури по Україні, регулярні чи екскурсійні прогулянки Львовом, — ви отримаєте багато позитивних емоцій, дізнаєтесь те, що раніше не знали про це чудове місто чи квітучу та привітну країну — Україну. Вирушаючи до туру в Карпати чи Закарпаття, вам буде запропонований маршрут по найбільш вражаючих місцях наших мальовничих гір, а також подорож до джерел, водоспадів та пам’яток архітектури. Тури сплановані таким чином, щоб у вас була змога побачити якомога більше різноманітних місць і мати змогу відпочити та насолодитись кожною хвилиною цієї надзвичайної мандрівки. Обраний вами тур стане справжнім відпочинком для вас та вашої родини і ви довідаєтесь, що тури по нашій країні можуть бути не менш цікавими, ніж мандрівки до екзотичних та незвіданих держав.

Популярні тури по Україні

Тури до Львова

Львів — місто в якому неможливо затриматись лише на один день. Навіть будучи тут проїздом, хочеться оглянути та пізнати його якомога глибше. Щоб повністю відчути незвичну  атмосферу міста, його дух та національний колорит — пропонуємо вам тури до Львова. За час перебування ви будете проживати у обраних готелях, відвідувати захоплюючі екскурсії та насолоджуватись неймовірним перебуванням у цьому мальовничому місті.

Автобусні Екскурсії по Україні

Чи багато ми знаємо про Україну? Більшість думає що так, але починаючи мандрувати цією квітучою державою, вивчаючи звичаї різних регіонів, знайомлячись з їх культурою, розумієш, що в Україні є дуже багато цікавого та незвіданого. Окрім знайомих всім місць відпочинку та екскурсій є багато куточків, які маловідомі, але не менш цікаві та захоплюючі! Давайте пізнавати нашу Україну — вона прекрасна!

Тури для Дітей

Екскурсії по Києву

Київ столиця України і одне з найкрасивіших міст знають всі, але не всі знають історію і легенди міста. Ми пропонуємо Вам познайомитись з історією міста на одній з наших екскурсій по чудовому і вічно молодому, але одночасно загадковому і містичному місті – Києві.

Ми підготували різноманітні екскурсії для гостей міста, а також для киян.

Готелі

Hostel OK
Hostel OK
hostel
Certain units have a sitting area for your convenience.