Екскурсії по Україні

Екскурсійні тури — це яскрава та унікальна програма, цікаво розроблений маршрут та багато нових та захоплюючих вражень. Вибираючи тури по Україні, регулярні чи екскурсійні прогулянки Львовом, — ви отримаєте багато позитивних емоцій, дізнаєтесь те, що раніше не знали про це чудове місто чи квітучу та привітну країну — Україну. Вирушаючи до туру в Карпати чи Закарпаття, вам буде запропонований маршрут по найбільш вражаючих місцях наших мальовничих гір, а також подорож до джерел, водоспадів та пам’яток архітектури. Тури сплановані таким чином, щоб у вас була змога побачити якомога більше різноманітних місць і мати змогу відпочити та насолодитись кожною хвилиною цієї надзвичайної мандрівки. Обраний вами тур стане справжнім відпочинком для вас та вашої родини і ви довідаєтесь, що тури по нашій країні можуть бути не менш цікавими, ніж мандрівки до екзотичних та незвіданих держав.

Популярні тури по Україні

Тури до Львова

Львів — місто в якому неможливо затриматись лише на один день. Навіть будучи тут проїздом, хочеться оглянути та пізнати його якомога глибше. Щоб повністю відчути незвичну  атмосферу міста, його дух та національний колорит — пропонуємо вам тури до Львова. За час перебування ви будете проживати у обраних готелях, відвідувати захоплюючі екскурсії та насолоджуватись неймовірним перебуванням у цьому мальовничому місті.

Автобусні Екскурсії по Україні

Чи багато ми знаємо про Україну? Більшість думає що так, але починаючи мандрувати цією квітучою державою, вивчаючи звичаї різних регіонів, знайомлячись з їх культурою, розумієш, що в Україні є дуже багато цікавого та незвіданого. Окрім знайомих всім місць відпочинку та екскурсій є багато куточків, які маловідомі, але не менш цікаві та захоплюючі! Давайте пізнавати нашу Україну — вона прекрасна!

Тури для Дітей

Екскурсії по Києву

Київ столиця України і одне з найкрасивіших міст знають всі, але не всі знають історію і легенди міста. Ми пропонуємо Вам познайомитись з історією міста на одній з наших екскурсій по чудовому і вічно молодому, але одночасно загадковому і містичному місті – Києві.

Ми підготували різноманітні екскурсії для гостей міста, а також для киян.

Готелі

Готель в центрі Львова
150грн

за ніч

Хостел розміщений у центрі Львова, по дорозі до парку "Високий замок". Окрім великої кількості номерів гуртожиткового типу, пропонує декілька приватних кімнат, що можуть розмістити від 2 до 4 осіб. Деякі номери мають власні санвузли.
440грн

за ніч

Готель "ЦісаR Банкіръ" розташований у самому серці Львова, лише за 500 метрів від площі Ринок.
490грн

за номер

500грн

за ніч

Готель «Святослав» пропонує Вам обрати саме той номер, який найкраще відповідає вашому настрою та  уявленню про комфортний відпочинок.
550грн

за ніч