Карпатський трамвайчик та Гошів

Дата туру

Кожен Неділя

Тривалість

1 день

Перегляди

12232

Mаксимум місць

10

У вартість входить

Екскурсії по програмі
Транспортне обслуговування
Страхування

Опис Туру

1 зупинка

08:00 - виїзд зі Львова.
Першою нашою зупинкою є Скелі Довбуша, які розташовані поблизу села Бубнища. Це неповторне за своїми формами і розташуванням нагромадження гігантських скель, каменів, що нагадують дивовижних істот, покраяне глибокими, завжди темними ущелинами, ямами, потаємними ходами та стежками. Висота деяких скель досягає 80 метрів і утворилися більше 70 мільйонів років тому.
За переказами, у XVII–XVIII ст. тут таборували опришки, які використовували печери під сховище. Унікальний скельний комплекс названий на честь легендарного опришка Олекси Довбуша.  Якщо уважно придивитись, можна побачити, що форма скель нагадує голову, кулак і навіть серце Довбуша.
2 Зупинка

14:00 - переїзд до селища Вигода.
15:00 - екскурсія Карпатським Трамвайчиком.
Карпатський Трамвайчик - це єдина вузькоколійка, яка збереглася з часів Австро-Угорської імперії. Особливістю цієї колії є її ширина - 760 мм., що майже в двічі менше за традиційну європейську колію. Вона побудована в 19 ст. для вивозу деревини з гір і до сьогоднішніх днів зберегла своє первісне призначення.
Карпатський трамвай проходить єдиним в Україні екскурсійним маршрутом по вузькоколійній залізниці, прокладеним вздовж річки Мізунки у мальовничому Карпатському передгір’ї.
Дорогою екскурсовод розповість про історію та велич сітки вузькоколійних залізниць, їх призначення і про те, як вдалося реконструювати останню на Прикарпатті залізничну гілку з вузькою колією.
Під час поїздки ви побачите висячі болота "Ширковець", скуштуєте цілющої мінеральної води з джерела "Горянка". На зупинці Мізун, ви зможете скупатися у чудових гірських водоспадах, в яких виблискує на сонці цілюща вода ріки Мізунки.
3 Зупинка

19:00 - переїзд до села Гошів та відвідання Гошівського монастиря.
Греко-католицький монастир Чину св. Василія Великого, який був побудований ще в 16 столітті, вважається однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України. Гошівський монастир славиться чудотворною іконою Богоматері. Статус чудотворної вона отримала не випадково.
Історія цієї ікони сягає в далеке минуле, а саме бере свій початок від 1704 - 1705 рр., коли шляхтич Шугай перебував у м. Олаві ( Польща ) і купив там дві копії чудотворної ікони Ченстоховської Матері Божої. Одну копію він подарував своякові Журавлевичу, а другу залишив у себе. Одного разу, коли горів дім Шугаїв, згоріло все, окрім ікони та стіни, на якій вона висіла. Далі ікона потрапила в родину шляхтича Гошовського. І тут також сталося чудо – ікона засяяла неземним світлом, з очей Матері Божої капали сльози. Гошовський передав ікону в монастир, а митрополит Лев Шептицький проголосив її чудотворною. Від того часу ікона Гошівської Богоматері прославилась багатьма чудами та отримала назву «Цариця Карпат».
Після екскурсії у вас буде вільний час, щоб прогулятися по території монастиря і купити сувеніри та мед.
21:30 - прибуття до Львова

Вартість вхідних квитків:
– Скелі Довбуша: 2 грн./особа;
– Карпатський трамвай: 70 грн. на особу.

Бронювання туру

Назва туру Ціна для дорослого Ціна за дитину Доступних місць Дата туру Тривалість
Карпатський трамвайчик та Гошів 345 грн 320 грн 10 Every Sunday 1 день

Інформація по бронюванн

Name Ціна (дорослі / діти) Особи (дорослі / діти) Кількість Всього

Вартість

Сума 0 грн
Всього 0 грн

Інформація про замовника

*
Ім'я обов'язкове.
*
Прізвище обовязкове.
*
Номер телефону обов'язково.
Дякую. Ваше бронювання отримано, і номер Вашого бронювання

Лев Галицький

Найкращий Гід

Contact Skype

wyrmandriv

Phone

+380967010519

Email

info@wyr.com.ua