Почаївська Лавра та замки Тернопільщини

Дата туру

Щодня

Тривалість

1 день

Перегляди

525

Mаксимум місць

10

У вартість входить

Екскурсії по програмі
Трансфер по маршруту
Страхування

Опис Туру

1 зупинка

7:45 - збір групи
8:00 - виїзд зі Львова
11:00 Приїзд у Почаїв. У цьому місті ми відвідуємо Почаївську Лавру -місце паломництва християн з цілого світу. За легендою монастир тут заснували монахи з Києво-Печерського монастиря, яким на цьому місці явилася Присвята Діва і залишила відбиток своєї стопи на склі. Прославила монастир на весь світ чудотворна ікона Божої Матері. 
13:00 Після екскурсії у нас вільний час на обід
2 зупинка

14:30 Виїжджаємо з Почаєва до Кременця, де стоїть з давніх часів на сторожі Кременецький Замок, який знаходяться на Замковій горі.
15:00 Приїзд в Кременець. При в'їзді в місто - Замок. Це перше, на що ви звертаєте увагу.  Сам замок був побудований у ХІІ ст. Кременець і замок увійшли в історію як перше серед руських міст, яке вистояло перед монголо-татарською навалою в 1241 р..  Загроза постійних нападів кримських татар змушувало постійно розбудовувати замок і закінчили його перебудови в XVI ст. Зараз від  могутнього замку залишилися руїни, однак і вони добре відтворюють картину давньої могутності.
18:30 Виїзд до Львова  Це наш останній об'єкт у цьому турі 
16:20 Виїжджаємо з Кременця до ще однієї відомої пам"ятки історії на Тернопільщині - замок князів Збаразьких (Збаразький замок). Замок будувався так, щоб він відображав найновіші на той час досягнення фортифікаційного мистецтва. Замок був збудований протягом 1620-16 років. Складався з палацу, казематних валів, чотирьох бастіонів та рову, наповненого водою. Зв'язок замку з навколишнім світом здійснювався через браму, розміщену у двоповерховій вежі, до якої провадив звідний міст. Двоповерховий палац побудований у стилі пізнього Ренесансу.  Влітку 1649 року замок був у центрі протиборства військ Богдана Хмельницького і Речі Посполитої. Про ці події розповів Г.Сенкевич у романі «Вогнем і мечем».
21:00 - повернення до Львова

Бронювання туру

Назва туру Ціна для дорослого Ціна за дитину Доступних місць Дата туру Тривалість
Почаївська Лавра та замки Тернопільщини 280 грн 260 грн 10 Щодня 1 день

Інформація по бронюванн

Name Ціна (дорослі / діти) Особи (дорослі / діти) Кількість Всього

Вартість

Сума 0 грн
Всього 0 грн

Інформація про замовника

*
Ім'я обов'язкове.
*
Прізвище обовязкове.
*
Номер телефону обов'язково.
Дякую. Ваше бронювання отримано, і номер Вашого бронювання

Лев Галицький

Найкращий Гід

Contact Skype

wyrmandriv

Phone

+380967010519

Email

info@wyr.com.ua