Ключ в Європу : Будапешт + Відень

Дата туру

Щодня

Тривалість

4

Перегляди

292

Mаксимум місць

50

Найближчий виїзд 13.12.2019

40 Є

Будапешт + Відень

Групове медичне страхування
Проживання у готелях 2-3*
Супровід та екскурсійна програма
Сніданки в готелях
Проїзд автобусом

Опис Туру

1 день

Львів.

18:30 збір групи на залізничному вокзалі Львова. 19:00 виїзд зі Львова. Перетин українcько-угорського кордону. Нічний переїзд.

2 день

Будапешт

Прибуття в Будапешт.

Оглядова екскурсія по Будапешту Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них відоме у всьому світі як його неоціненна перлина − це Будапешт. На обох берегах Дунаю постають шедеври світової архітектурної спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, резиденція королів − Будайська фортеця, найбільший храм міста − собор Святого Матяша, знаменитий Рибальський бастіон, що захоплює мільйони туристів прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси, величний будинок Парламенту, Площа Героїв, поспект Андраши, романтичний замок Вайдахуняд, ... і це ще не все, що чекає тебе у величавому Будапешті.

Вільний час.

Факультативно пропонуємо:

Сентендре 15 €: Рекомендуємо відвідати містечко Сентендре, яке перенесе Тебе у час середньовіччя — вузенькі вулички, безліч сувенірних крамничок, старенькі сербські церкви... ну і звичайно, музей марципанів із фігурками Майкла Джексона та Принцеси Діани, музей вина з таємницями місцевих виноробів, музей унікальної кераміки та музей тисяч новорічних іграшок!

Торговий центр Кампона 9€:Тут ти зможеш повністю поринути у світ шопінгу в гіпермаркеті "Теско" та понад 150 магазинах, відпочити в затишних кафе чи ресторані, а також матимеш унікальну можливість побувати в океанаріумі-тропікаріумі, де на тебе чекають 8 величезних залів. Ти зможеш прогулятися в тропічних джунглях, у величезному тунелі-акваріумі, де познайомишся з морськими хижаками, тисячами маленьких рибок і побачиш всю красу кольорового коралового рифу!

Прогулянка на кораблику по Дунаю 20 € : З келихом іскристого шампанського в руці, забувши про щоденні клопоти і метушню, ти вдосталь насолоджуватимешся найкрасивішою панорамою Будапешта.

Збір групи. Переїзд в готель. Ночівля на території Угорщини, Австрії або Словаччини.

3 день

Відень

Сніданок. Вільний час. Факультативно пропонуємо:

Оглядова екскурсія у Відні: бастіон, де на висоті 40 метрів над долиною річки Ельби відкривається неймовірна панорама казкової місцевості. Скупчення вертикальних скель, що утворена в процесі ерозії більше мільйона років тому, підносяться майже на 200 метрів над річкою Ельбою. У першій половині ХІХ століття Бастай був настільки популярним, що тут побудували унікальний міст між крутими скелями, який і досі залишається дивом інженерії. Слова тут точно зайві - це просто треба побачити! Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно.

Палац Шенбрунн 8 €: Запрошуємо у палац Шенбрунн, який разом із довколишніми будівлями та величезним парком є однією з найважливіших культурних пам'яток і найбільшим діамантом у архітектурному кольє Австрії. Для династії Габсбургів він служив літньою резиденцією, саме тут відпочивали, прогулювалися та пошепки передавали таємниці вінценосні особи.

Скарбниця Габсбургів 20 €, що вражає своєю колекцією коштовностей та реліквій, які монархи Австро-Угорщини передавали з покоління в покоління. Лише тут можна побачити на власні очі колиску сина Наполеона, один із найбільших смарагдів світу, відзнаки найпочеснішого Ордену Святого Руна, унікальну восьмикутну корону Священної Римської імперії, пізньоантичну агатову чашу - легендарну Чашу Грааля, що дає безсмертя, а також Спис Долі, з яким Карл Великий не програв жодної зі своїх 47 битв, і саме тому його також прагнув отримати Гітлер під час Другої світової війни.

Легенди вишуканого Відня 12 €: Старий єврейський квартал, найдавніша церква Святого Рупрехта, будинок всесвітньо відомого Моцарта і, звичайно ж, «танцюючий годинник» - Анкерур, від якого кожну годину лунає дивний передзвін. Якщо ти любиш, коли холоне кров від таємних знаків, зрозумілих обмеженому колу осіб символів, заплутаних сюжетів легенд та очікування відгадки - ця романтична мандрівка малолюдними вуличками і провулками Відня саме для тебе.

Відень неперевершений 15 €: Автобусна екскурсія - "Відень неперевершений” - запрошуємо на Рінгштрассе! Віденський оперний театр, Парламент, Ратуша — від помпезності цих будівель просто перехоплює подих! Також ми обов'язково потрапимо до будинку Гундертвассера, адже це не просто будинок, а спектакль, витвір геніальної творчої уяви майстра, з розкресленим різнокольоровими асиметричними чотирикутниками фасадом, керамічною плиткою як головним елементом декору, з вікнами абсолютно різних форм і розмірів, з підлогою, що нагадує лісову стежку, нерівними стінами в обрамленні розкішної зелені всіх відтінків.

Збір групи. Перетин українсько-угорського кордону. Нічний переїзд до Львова.

4 день

Львів

Прибуття до Львова орієнтовно 12:00

ВАЖЛИВО!

У ціну не включено:

1) рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки;

2) особисті витрати;

3) депозит на факультативні екскурсії - 18 євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються. 4) курортний збір в готелях від 1 до 3 євро (оплата на місці)

5) при груповому бронюванні дітей/студентів:

- тури до чотирьох днів (включно) - обов'язкова факультативна екскурсія(якщо вона присутня)/депозит + 1 факультатив на власний вибір

- тури від п'яти днів - обов'язкова факультативна екскурсія або депозит + 1 факультатив на власний вибір

Ціни та дати туру

20.12, при купівлі екскурсії в Відень (30є)

45 Є

27.12, при купівлі екскурсії в Відень (30є)

45 Є

01.01, при купівлі екскурсії в Відень (30є)

40 Є

Бронювання туру

Назва туру Ціна для дорослого Ціна за дитину Доступних місць Дата туру Тривалість
Ключ в Європу : Будапешт + Відень 0 грн 0 грн 50 Щодня 4

Інформація по бронюванн

Name Ціна (дорослі / діти) Особи (дорослі / діти) Кількість Всього

Вартість

Сума 0 грн
Всього 0 грн

Інформація про замовника

*
Ім'я обов'язкове.
*
Прізвище обовязкове.
*
Номер телефону обов'язково.
Дякую. Ваше бронювання отримано, і номер Вашого бронювання

Важлива інформація:

1) туристи, що подорожують самостійно - можуть бути розміщені у тримісних номерах. Доплата за одномісне розміщення - 20євро;

2) туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;

3) туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови;

4) мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб;

5) під час вільного часу автобусне обслуговування не передбачено.

6) компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

Лев Галицький

Найкращий Гід

Contact Skype

wyrmandriv

Phone

+380967010519

Email

info@wyr.com.ua