До Львова на майстер клас

Дата туру

Щодня

Тривалість

2 дні 1 ніч

Перегляди

200

Mаксимум місць

44

У вартість входить

Проживання
Екскурсії
2 Сніданки 2 Обіди
Трансфер
Страхування
Майстер-клас
Квест по місту

Опис Туру

День 1

Прибуття на вокзал.
Зустріч представниками фірми на вокзалі.
Автобусна екскурсія. Панорама міста оглядового майданчика гори Високий Замок, Личаківський меморіально скульптурний цвинтар, церква св. Ольги та Єлизавети з її неоготичними шпилями, костел Марії Магдалини, собор Св. Юра - головний греко-к атолицький храм України, комплекси Львівських університетів. Передбачено 3 зупинки: панорамна гора Високий Замок, собор св. Юра, Личаківський цвинтар/або музей Шевченківський гай.
Трансфер групи в готель. Речі здаємо в камеру зберігання при готелі.
Пішохідної екскурсії по Львову. Екскурсія передбачає знайомство з містом, історією найцкавіших будівель та видадтних особистостей. Основні обєкти,які оглянемо: проспект Свободи- центральна вулиця, старовинні житлові квартали, загадкові костели ( Домініканський, Бернардинський, Армянський) та сердце міста — площу Ринок.
Обід.

Екскурсія “Чудо - потязі”. Тривалість 1 година. Казка “Пригоди львівських ельфів”. Діти будуть слухати казку про хлопчика Максимка який знайомиться з ельфійкою Ія. Під час подорожі Ія розповідає деякі факти з історії старого міста. Біля Оперного театру вони потрапляють у підземне царство тролів, де їх чекають неймовірні пригоди...
Запрошуємо діток до розважальної частини подорожі — Квесту містом! Львів завжди приваблював своєю містичністю, загадками і легендами. На основі всіх "цікавинок" нашого міста ми створили захоплюючий квест для дітей. Особливо годиться гра для закріплення матеріалу, який отримають діти під час попередньої екскурсії. Орієнтування на місцевості буде спрощено, а почуті історії та легенди допоможуть швидше знаходити об'єкти і розплутувати казкові завдання. Під час квесту з дітьми будуть супроводжуючі. (Тривалість 2 години.)
Вільний час.
Ввечері.
Самостійне повернення до хостелу.
Ночівля
День 2

Звільнення номерів (речі залишаються в камері зберігання хостелу).

Сніданок. Екскурсія підземеллями Львова. Під час екскурсії ми відвідаємо підземелля одних з найвідоміших будівель міста. Завітаємо до підземелля під колишніми монастирем домініканців, спеціальним ключем відкриємо замок 18 століття та підемо до підземелля костелу єзуїтів, завітаємо під церкву Преображення Господнього.

А як вам ідея одягнути каски та відправитись у копальню, щоб трохи поуправлятися у возінні вагонетки з кавою? Відвідаємо кабінет алхіміка в аптеці музей.

Після екскурсії час на відвідування різноманітних сувенірних крамничок, кондитерських і майстерень.

Обід.

Майстер клас з виготовлення пам'ятної листівки. Майстер клас з виготовлення чудової листівки у формі левчика — символу нашого міста! Крім шоколаду і хорошого настрою пропонуємо Вам привести зі Львова свого «ручного» лева. Кожен може створити індивідуального царя звірів!

Наш лев навіть після того як ви потрапите додому буде нагадувати про пригоди які з вами були в нашому місті. В середині залишимо невеличке місце на привітання для батьків чи друзів зі Львова!

Вільний час для купівлі сувенірів.

Повернення за речими в хостел.
Трансфер на вокзал.

Бронювання туру

Назва туру Ціна для дорослого Ціна за дитину Доступних місць Дата туру Тривалість
До Львова на майстер клас 730 грн 730 грн 44 Щодня 2 дні 1 ніч

Інформація по бронюванн

Name Ціна (дорослі / діти) Особи (дорослі / діти) Кількість Всього

Вартість

Сума 0 грн
Всього 0 грн

Інформація про замовника

*
Ім'я обов'язкове.
*
Прізвище обовязкове.
*
Номер телефону обов'язково.
Дякую. Ваше бронювання отримано, і номер Вашого бронювання

Лев Галицький

Найкращий Гід

Contact Skype

wyrmandriv

Phone

+380967010519

Email

info@wyr.com.ua