До Львова на майстер клас

Дата туру

Щодня

Тривалість

2 дні 1 ніч

Перегляди

623

Mаксимум місць

44

У вартість входить

Проживання
Екскурсії
Майстер-класи
Страхування
Квест по місту

Опис Туру

День 1

Прибуття на вокзал.
Зустріч представниками фірми на вокзалі.
Трансфер групи в готель. Здача речей в камеру зберігання при готелі (послуга надається безкоштовно). Автобусна екскурсія. Маршрут проходить по елегантній частині міста - місцях забудови Австро-Угорської імперії. Основна частина екскурсії проходить в автобусі. Передбачено 3 зупинки: огляд панорами міста з гори Високий Замок, собор св. Юра, музей народної архітектури Шевченківський гай.
Майстер-клас з виготовлення ляльки мотанки або виробів з соломи: дітки у супроводі майстра в одному з приміщень музею створять свій власний неповторний сувенір. Переїзд в центр на трамваї (можливо додатково замовити трансфер).

Обід (за доплату)

Екскурсія Етнографічним музеєм, огляд експозиції зі старовинними меблями, посудом та декором.

Майстер-клас з виготовлення шоколадних фігурок у вигляді символу міста - Лева! (за доплату, 40грн з особи за майстер-клас+вхідний квиток до музею)

Пішохідна екскурсія по Львову. Екскурсія передбачає знайомство з містом, історією найцкавіших будівель та видадтних особистостей. Основні обєкти, які оглянемо: проспект Свободи - центральна вулиця, старовинні житлові квартали, загадкові костели ( Домініканський, Бернардинський, Армянський) та сердце міста — площу Ринок.
Вечеря (за доплату).
Самостійне повернення до хостелу.
Ночівля
День 2

Звільнення номерів (речі залишаються в камері зберігання хостелу).

Сніданок (за доплату).

Сьогодні закріпимо усе те, що вивчили в перший день, під час участі в ігровому квесті центрільною частиною міста. Діти поділяться на команди, отримають завдання та будуть їх виконувати використовуючи смартфон (достатньо одного пристрою на команду). В кінці квесту кожна команда отримає відзнаку про проходження маршруту.

Далі групу очікує погляд на місто з 2-х протилежних кутів: з одного з найцікавіших міських підземель та з центрального панорамного майданчику! Діти спустяться в підвал Аптеки-музей, та піднімуться на балкон, де заховався справжній автомобіль, який чекає, щоб з ним зробили фото.

шоколадному майстер-класі, де кожен отримає свою формочку для солодощів і виготовить свою власну шоколадну фігурку лева.

Обід (за доплату).

Пропонуємо вашій увазі ще один солодкий майстер-клас з виготовлення карамельного цукорка. Відбудеться він у приміщенні майстерні карамелі. Вільний час для купівлі сувенірів. Рекомендуємо також приділити час львівській Ратуші, з якої відкривається прекрасний вид на місто. Самостійне відвідання, вхідний квиток оплачується додатково. Самостійний трансфер на вокзал.

Вартість туру для групи:
(супроводжуючий безкоштовно)

37+3 (37 туристів + 3 супроводжуючих) :          680 грн./ос

21+2 (21 туристів + 2 супроводжуючих) :          805 грн./ос

16+1 (16 туристів + 1 супроводжуючий) :          830 грн./ос

У вартість туру включено: зустріч на вокзалі, автобусна екскурсія містом, пішохідна екскурсія місто в 1-й і 2-й дні, проживання в хостелі (1 ніч), квест-екскурсія, майстер-клас у Шевченківському Гаю та Майстерні карамелі, страхування.

Додатково оплачується: харчування (сніданок від 50грн, обід від 70грн, вечеря від 85грн), вхідні квитки, майстер-клас з лиття шоколадних левів.

Бронювання туру

Назва туру Ціна для дорослого Ціна за дитину Доступних місць Дата туру Тривалість
До Львова на майстер клас 680 грн 680 грн 44 Щодня 2 дні 1 ніч

Інформація по бронюванн

Name Ціна (дорослі / діти) Особи (дорослі / діти) Кількість Всього

Вартість

Сума 0 грн
Всього 0 грн

Інформація про замовника

*
Ім'я обов'язкове.
*
Прізвище обовязкове.
*
Номер телефону обов'язково.
Дякую. Ваше бронювання отримано, і номер Вашого бронювання

Лев Галицький

Найкращий Гід

Contact Skype

wyrmandriv

Phone

+380967010519

Email

info@wyr.com.ua