150грн

3 год

Під час екскурсії ви зможете оглянути культові споруди міста: неоготичну церкву Ольги та Єлизавети, костел Марії Магдалини, собор Св. Юра
250грн

1,5 год

Даний екскурсійний тур дозволяє побачити всі найголовніші пам'ятки Києва всього за 1 годину 30 хвилин.
Запрошуємо тебе в Європу на вікенд: у Будапешт — місто-перлину на Дунаї, яке вразить тебе своєю архітектурою і мальовничими панорамами, та у вишуканий величний Відень, що зачаровує гостей шармом і аристократичною витонченістю.
220грн

1 день

Одноденний тур до Львова для дітей в зимовий період. Підходить для швидкого знайомства з головними визначними пам'ятками міста.
Львів – Чоп – Будапешт – (Сентендре) – (Відень) – Львів
1,200грн

2 дні

Збираєтесь подарувати на день закоханих шоколадку? Тоді зробіть це красиво - везіть свою другу половинку до найромантичнішого міста України - Львів.
510грн

2 дні, 1 ніч

Усе, що потрібно для веселих дитячих вихідніх у Львові, за доступною ціною!
1,360грн

3 дні 2 ночі

Найкращий варіант для знайомства з містом. За 3 дні туру ви прогуляєтесь по місту та його підземеллям, а також будете мати змогу з'їздити на екскурсію по Замкам Львівщини.
680грн

2 дні 1 ніч

Чудовий розважально-пізнавальний тур для дітей з майстер класом по виготовленню чудових листівки у формі левчика — символу нашого міста
80грн

2-3 год.

Екскурсія розпочнеться від Золотих воріт, далі Ви пройдетеся старими вуличками Києва до його серця 10 століття - Старокиївської гори.
200грн

2 год.

За дві години екскурсії ви побачите Львів з іншого боку. Матимете нагоду зробити чудові фотографії, від яких дух перехоплюватиме тим, хто не наважився відірватись від землі.
300грн

1 день

У князівський час на місці Жовкви існувало село Винники. У 1588 р. воно стало власністю белзьского воєводи С. Жолкевского
1,640грн

3 дні / 2 ночі

Тур для групи дітей з Виїздом зі Львова
350грн

1 день

Пропонуємо Вам подорож трьома найвідомішими середньовічними замками Львівщини, які ввійшли до відомого туристичного маршруту «Золота Підкова».
150грн

2 години

Уявити Львів без кави просто неможливо. А приїхати і не випити горнятко кави це вже безглуздо.
945грн

2 дні 1 ніч

Кам'янець-Подільський - одне з найдавніших міст України, належить до визначних явищ європейської культури.
345грн

1 день

Карпатський Трамвайчик - це єдина вузькоколійка, яка збереглася з часів Австро-Угорської імперії. Вона побудована в 19 ст. для вивозу деревини з гір.
770грн

3 дні / 2 ночі

Тур для дітей на три дні до Львова. Під час екскурсій ви ознайомитесь з найцікавішими місцями історичної частини міста, а також його околицями.
680грн

2 дні/1 ніч

Дводенний тур для дітей до Львова. В програмі туру передбачено виїзд на екскурсію Золотою підковою Львівщини
950грн

2 дні 1 ніч

Дводенний тур для дітей до Львова. У програмі туру передбачено виїзд на екскурсію «Золота підкова Львівщини».